Haftanın programı

Milli maçlar nedeniyle Turkcell Süper Lig'e ara verilirken, Bank Asya 1. Lig'de 8. hafta maçları yapılacak.

Giriş Tarihi: 9.10.2009 10:47
Futbolda Turkcell Süper Lig'e milli maçlar nedeniyle ara verilirken, Bank Asya 1. Lig'de 8. hafta, TFF 2. Lig grupları ile TFF 3. Lig 1, 2, 3 ve 4. gruplarda 9. hafta, TFF 3. Lig 5. Grup'ta ise 7. hafta karşılaşmaları yapılacak.

Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre, profesyonel liglerde haftanın programı şöyle:

BANK ASYA 1. LİG
Yarın:
19.00 Karşıyaka-Konyaspor (İzmir Alsancak - Seyircisiz)
11 Ekim Pazar:
15.00 Hacettepe-Altay (Cebeci İnönü)
15.00 Mersin İdmanyurdu-Dardanelspor (Tevfik Sırrı Gür)
15.00 Kardemir Karabükspor-Kartalspor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)
15.00 Orduspor-Bucaspor (Ordu 19 Eylül)
15.00 Adanaspor-Samsunspor (Adana 5 Ocak)
15.00 Boluspor-Giresunspor (Bolu Atatürk)
15.00 Kocaelispor-Gaziantep Büyükşehir Belediyespor (İzmit İsmetpaşa)
12 Ekim Pazartesi:
20.00 Çaykur Rizespor-Kayseri Erciyesspor (Yeni Rize)
TFF 2. LİG
1. Grup
-------
11 Ekim Pazar:
15.00 Bozüyükspor-TKİ Tavşanlı Linyitspor (Bozüyük İlçe)
15.00 Beykoz 1908-Yalovaspor (Beykoz)
15.00 Pendikspor-Gebzespor (Pendik)
15.00 Sakaryaspor-Zeytinburnuspor (Sakarya Atatürk)
15.00 Türk Telekomspor-Güngören Belediyespor (Türk Telekom)
2. Grup
-------
11 Ekim Pazar:
15.00 Denizli Belediyespor-Alanyaspor (Doğan Seyfi Atlı)
15.00 Eyüpspor-Turgutluspor (Eyüp)
15.00 Sarıyer-Fethiyespor (Yusuf Ziya Öniş)
15.00 Akhisar Belediye Gençlik ve Spor-Tepecikspor (Akhisar Belediye)
15.00 Konya Şekerspor-İstanbulspor (Recep Konuk Spor Tesisleri)
3. Grup
-------
11 Ekim Pazar:
15.00 Tokatspor-Ofspor (Tokat Gaziosmanpaşa)
15.00 Etimesgut Şekerspor-Akçaabat Sebatspor (Ankara OSTİM)
15.00 Çankırı Belediyespor-Erzurumspor (Çankırı Atatürk)
15.00 Çorumspor-Karsspor (Dr. Turhan Kılıççıoğlu)
15.00 Trabzon Karadenizspor-BUGSAŞ Spor (Sahil 2)
15.00 Pursaklarspor-Kırşehirspor (Bağlum Belediye)
4. Grup
-------
11 Ekim Pazar:
15.00 Elazığspor-Adıyamanspor (Elazığ Atatürk)
15.00 Mardinspor-Belediye Vanspor (Mardin 21 Kasım)
15.00 Kahramanmaraşspor-Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi DİSKİ Spor (Hanefi Mahçiçek)
15.00 Tarsus İdmanyurdu-Adana Demirspor (Tarsus Burhanettin Kocamaz)
15.00 İskenderun Demir Çelikspor-Şanlıurfaspor (İskenderun 5 Temmuz)

TFF 3. LİG
1. Grup
-------
11 Ekim Pazar:
15.00 Çerkezköy Belediyespor-Bursa Nilüferspor (General Basri Saran)
15.00 Gaziosmanşapaspor-Balıkesirspor (Gaziosmanpaşa)
15.00 Bayrampaşaspor-İnegölspor (Bayrampaşa Çetin Emeç)
15.00 Lüleburgazspor-Alibeyköyspor (Lüleburgaz 8 Kasım)
15.00 Bandırmaspor-Küçükköyspor (Bandırma 17 Eylül)
2. Grup
-------
11 Ekim Pazar:
15.00 Torbalıspor-Keçiören (Torbalı 7 Eylül)
15.00 Nazilli Belediyespor-Altınordu (Nazilli İlçe)
15.00 Afyonkarahisarspor-Muğlaspor (Afyon Atatürk)
15.00 İzmirspor-Tekirova Belediyespor (Buca İlçe)
3. Grup
-------
11 Ekim Pazar:
15.00 İstanbul Maltepespor-Kırıkkalespor (Vefa)
15.00 Gölcükspor-Anadolu Üsküdar 1908 (İhsaniye)
15.00 Düzcespor-Ankara Demirspor (Düzce 18 Temmuz)
15.00 Darıca Gençlerbirliği-Kartal Belediyespor (Darıca İlçe)
15.00 Beylerbeyi-Orhangazispor (Beylerbeyi 75. Yıl)
4. Grup
-------
11 Ekim Pazar:
15.00 Bafra Belediyespor-Yalıspor (Bafra İlçe)
15.00 Ünyespor-Arsinspor (Ünye İlçe)
15.00 Bulancakspor-Kastamonuspor (Bulancak İlçe)
15.00 Yimpaş Yozgatspor-Pazarspor (Yozgat Bozok)
15.00 Araklıspor-Gümüşhanespor (Of İlçe)
5. Grup
-------
Yarın:
15.00 Kırıkhanspor-Batman Belediyespor (İskenderun 5 Temmuz)
11 Ekim Pazar:
15.00 Diyarbakır Kayapınar Belediyespor-Hatayspor (Seyrantepe 1 Numaralı Saha)
15.00 Batman Petrolspor-Malatya Belediyespor (Batman 16 Mayıs)
15.00 Belediye Bingölspor-Siirtspor (Bingöl Şehir)

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Haftanın programı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN