Olgunlaşarak yükseleceğiz!

Ceyhun Yıldızoğlu, Türkiye'de düzenlenecek olan FIBA Dünya Şampiyonası'nda başarılı olacaklarına inandığını dile getird

Giriş Tarihi: 6.9.2014
FIBA Dünya Şampiyonası'nın Ankara'da 27 Eylül-5 Ekim tarihleri arasında yapılacak olan grup maçları için hazırlıklarını sürdüren Milli Takım, başarıya kilitlendi. Ay-yıldızlı ekibimizin antrenörü Ceyhun Yıldızoğlu, Ankara'nın kendilerine uğurlu geldiğini belirterek şunları söyledi: "Dünya Şampiyonası'na ilk kez katılıyoruz. Başarıda üç önemli temel var; gevşememek, disiplinden kopmamak ve geri adım atmamak. Bunların yüzdesini artırdığımız zaman hep yukarılarda oluruz."

İLK MAÇTA FRANSA'YI YENMELİYİZ
İlk maçta Fransa'yı mutlaka yenmemiz gerekiyor. Mücadelemizi yüzde yüz yansıttığımız takdirde hedefimize ulaşırız. Müsabakalarda akıllı dakikalar vardır. Biz bu akıllı dakikaları iyi kullanacağız. Biz hedefimize adım adım ulaşacağız. Yukarılara olgunlaşarak çıkacağız. Oyuncularıma güveniyorum ve Türk insanın yüzünü güldüreceklerine canı gönülden inanıyorum."

MUSLUK SUYU MİLLİ OYUNCULARI HASTANELİK ETTİ
Ankara'da kamp yapan A Milli Kadın Basketbol Takımımız'ın iki oyuncusu ve Türkiye Basketbol Federasyonu (TBF) görevlileri hastanelik oldu. Ay-yıldızlı oyunculardan Tuğba Palazoğlu ve Esra Ural, musluk suyundan olduğu sanılan virüs kapınca hastaneye kaldırıldı. Bu oyuncuların yanı sıra, aynı otelde kalan TBF görevlileri de aynı şikayetle hastalanıp sağlık kurumlarına gittiler.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Olgunlaşarak yükseleceğiz!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN