6 ay mola!

Trabzonsporlu futbolcuya en kapsamlı tetkikler Başkan Sadri Şener'in vasıtasıyla Kocaeli Üniversitesi'nde yapıldı. Raporlar sonrası Giray, Güneş'ten izin istedi: "Bir süre yokum."

Giriş Tarihi: 8.1.2013
Giray Kaçar'dan Trabzonspor'a kötü haber geldi... Kalbindeki kapakçıkta sıkıntı olan milli futbolcu, altı ay futbol oynamak istemediğini hem teknik kadroya hem de yönetime resmen bildirdi. Şimdi yaşanan süreci öncelikle bir özetleyelim.. Giray önce, Alanya'daki bir hastanede kontrolden geçti, ardından kampa döndü. Fakat milli yıldızın kafasındaki soru işaretleri bitmeyince, bu sefer Antalya'da daha geniş bir testten geçti. Bu gelişmeler üzerine başkan Sadri Şener devreye girdi ve Giray'ı Kocaeli Üniversitesi Rektörü ve ablası olan Prof. Dr. Sezer Şener Komşuoğlu'na yönlendirdi. Bu gelişmelerin ardından Giray'ın tüm tetkikleri A'dan Z'ye Kocaeli Üniversitesi'nde yapıldı.

AVRUPA'YA DA GİDECEK

Daha sonra izin alan Giray, Ankara'ya geçti. Elindeki tetkikleri burada da hekimlere gösteren milli futbolcunun kalp kapakçılarında sorun olduğu ve ilaç kullanması gerektiği konusunda kendisine bilgi verildi. Bu gelişme üzerine Giray, altı ay dinlenmek ve futbola ara vermek istediğini Şenol Güneş'e bildirdi. Tecrübeli futbolcu kullanacağı ilaçlar, performansına etki edeceği için bu kararı aldı. İsteği olumlu karşılanan Giray, bugün başka bir hekime daha görünecek ve gerekirse de hafta içinde Avrupa'da bir kliniğe gidecek. Öte yandan sezon başı kontrollerde böyle bir sorunun olmadığı açıklandı.

ŞENER: ÖNCE SAĞLIK GELİR
Trabzonspor Kulübü Başkanı
Sadri Şener, SABAH'a şunları söyledi: "Giray bizim ailemizin bir ferdidir. Bir süre dinlenmek istediğini bize bildirdi. Kendisi futbol oynadığı sürece bizimle, oynamadığı sürece de bizimle olacak. Giray'a Trabzonspor'un her kademesinde yer vardır. Hatta ihtiyaç vardır. Sağlık her şeyden önde gelir. Kendisine her katkıyı yapacağız"BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
6 ay mola!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN