Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Geleceğimizi de seçeceğiz!

Giriş Tarihi: 16.6.2013

Adalı: "Sadece kulübe başkan değil, geleceğimizi seçeceğiz. Beşiktaşlılar tarihi başarılara imza atmak için karar verecek."

Beşiktaş Başkan adayı Serdal Adalı önceki gün son kez kongre üyeleriyle bir araya geldi. İstanbul Swiss Otel'deki toplantıda konuşan Serdal Adalı iddialı açıklamalarda bulundu. "16 Haziran Pazar (bugün) günü Beşiktaş'ımız için karar günü olacak" diyen Adalı, "Beşiktaş'a gönül verenler olarak sadece bir başkan seçmeyeceğiz.! Geleceğimizi seçeceğiz! Her şeyimiz olan kulübümüzün ekonomik gücü, tesisleşmesi, değerleri ve en önemlisi tarihi başarılarına imza atmak için karar vereceğiz." sözleriyle Beşiktaş camiasına seslendi. Adalı, seçim sürecine ilişkin ise "Beşiktaşlı'ya yakışan dönüp kaçmak değil dik durup mücadele etmektir" dedi.

Seba adına tesis sözü
Serdal Adalı, tesisleşmeyle ilgili olarak ise çalışmalarının altını çizerek sosyal tesis müjdesi verdi. Adalı, "Anadolu ve Avrupa yakasında Fulya gibi değerli bir bölgeye örnek bir proje yapacağız. Tarihimize damgasını vurmuş, bize Beşiktaşlılığı en iyi öğreten biri olan onursal başkanımız Süleyman Seba'nın adını taşıyan bir tesis kazandıracağız. Tesisin içinde üyelerimize hizmet vermek üzere konukevi ve sağlık merkezi de olacak." diyerek tesisleşme projlerini anlattı.

Şiddet kadınlar sayesinde azalır
Serdal Adalı'nın listesindeki tek kadın üye Mehtap Mutluşan Ferah, sporda şiddetin önüne geçilmesini sağlayacak birçok proje geliştireceklerinin altını çizdi. Türkiye'de futbolla sadece erkeklerin ilgilendiği algısının yanlış olduğunu ifade eden Ferah,"Kadın ve çocukların futbol ve sporun içine çekilmesi için kolları sıvadık. Bunun da tek yolu sporda sorumluluk alan kadın yöneticilerin artmasıyla sağlanabilecektir"diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Geleceğimizi de seçeceğiz!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN