Havada 100. yıl kokusu var

SABAH'a özel açıklamalarda bulunan Fikret Orman, "Artık güneşi gördük" dedi

Giriş Tarihi: 5.9.2013
Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, kulübün geleceği ile ilgili pembe bir tablo çizdi. "Artık güneşi gördük" diyen Orman, sözlerini şöyle sürdürdü: "Hedeflediğimiz güven ortamına her geçen gün bir adım daha yaklaşıyoruz. Attığımız her gerçekçi adımda taraftarın inancını pekişiyor, bize olan güvenini artırıyor. İnönü'de yeni açık ve kapalının yıkımı tamamlandı. Sırada numaralı tribün var. Bir yandan da hafriyat çalışmaları sürüyor. Camia, stat konusunda yapılanları görüyor ve Beşiktaş yönetimine destek veriyor."

COŞKUYU GÖRDÜKÇE MUTLU OLUYORUM
"Geçtiğimiz günlerde Kayseri'deydim. Dernek Başkanı Cengiz Arslan ve Beşiktaşlılar'la bir araya geldik. Önceki gün de İnegöl'deydik. Dernek Başkanı Yücel Bey'in organizasyonunda çok güzel bir Beşiktaş balosu oldu. Gittiğimiz her yerde çok büyük moral buluyoruz. Beşiktaşlılar'ın duyarlılığını, kalitesini ve coşkusunu gördükçe seviniyorum. Camiada çok güzel bir kenetlenme ve arzu var. Kulübümüzde 100. yılındakine benzer bir birlik havası var. Taraftarımız da aynı şekilde. Hem Kayseri deplasmanında, hem de ulaşımı zor olan Olimpiyat Stadı'nda bizi yalnız bırakmadılar."

DERBİDE SEYİRCİ REKORU KIRACAĞIZ
"Olimpiyat'ta 55 binin üzerinde bir ortalama ile oynuyoruz. Ben Galatasaray'la yapacağımız derbide rekor kıracağımızı düşünüyorum. Tribünlerde 80 bin kişi olacak. Hem seyirci hem de hasılat rekoru kıracağız. Camianın desteği, takımın isteği, yönetimimizin gayreti gösteriyor ki, 100. yıldaki ateş tekrar yakıldı. Biz de yönetim olarak attığımız adımlarla, takım olarak da performansımızla bu havayı devam ettirmeyi hedefliyoruz. Sezon sonu hakkında kesin konuşmak için erken ama şampiyonluğun en güçlü adaylarından birisi biziz."

HER ŞEY BEŞİKTAŞ'IN LEHİNE GELİŞİYOR
"Süreçten son derece memnunuz. Her şey Beşiktaş'ın lehine işliyor. Gerçekleştirdiğimiz ve gerçekleştireceğimiz bir çok projemiz var. Zamanı gelince Beşiktaş camiası yeni projelerimizi görecek. Bütün planlarımızı hem sahada hem de ekonomik alanda güçlü; hem Türkiye'de hem de Avrupa'da sürdürülebilir başarılar elde eden bir Beşiktaş oluşturmak üzerine kurduk. İnşallah belirlediğimiz hedeflere taraftarımızın da desteği ile teker teker ulaşacağız."

G.SARAY SONRASI KASIMPAŞA'DAYIZ
Fikret Orman, şehir merkezine uzaklığına karşın taraftarların Atatürk Olimpiyat Stadı'ndaki karşılaşmalara büyük ilgi göstermesinden büyük memnuniyet duyduğunu belirterek, "Kısmetse beşinci haftada oynayacağımız Galatasaray derbisi sonrası Recep Tayyip Erdoğan Stadı'na döneceğiz ve maçlarımızı orada oynayacağız. Başarılı bir başlangıç yaptık ve Recep Tayyip Erdoğan Stadı'nın etkili atmosferi ile bu başarıyı sürekli hale getirme arzusundayız" değerlendirmesini yaptı.

MİNİK KIZA AMELİYAT SÖZÜ
Beşiktaş Başkanı Fikret Orman'la, İnegöl'deki ziyareti sırasında kendisine çiçek veren minik Beşiktaşlı Helin Tunç arasında ilginç bir diyalog geçti. Helin, Orman'a okul takımı ile futbol maçı yaparken, sakatlandığını ve menisküs ameliyatı olması gerektiğini belirterek yardım istedi. Orman da 10 yaşındaki Helin'e ameliyat sözü verdi.


BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Havada 100. yıl kokusu var
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN