Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Böyle anlaşmaya can kurban!

Eski Beşiktaş yönetimi, Mendes'le bir protokol yaparak, Portekizli'nin 15 milyon Euro'dan aşağıya satılması durumunda iki milyon Euro ödeme sözü vermiş

Giriş Tarihi: 29.12.2013
Beşiktaş camiası, Almeida'nın sözleşmesinin bitiminde Mendes'in ortağı olduğu fona neden 3.3 milyon Euro ödeneceğini tartışırken, buna benzer bir durumun Fernandes'te de yaşandığı ortaya çıktı. İddialara göre, 1 Temmuz 2011'de Beşiktaş'la sözleşme imzalayan Fernandes için menajeri Mendes'le 7 ay sonra ek bir protokol yapıldı.

15 MİLYON EURO'YA SATMAK ŞART!
O dönem Beşiktaş'ın yönetimde olan Başkanı Yıldırım Demirören ve ekibinin, yapılan bu protokolle Fernandes'in 15 milyon Euro'dan aşağı bir rakama satılması durumunda Mendes'e 2 milyon Euro ödeme yapılmasını içeren bir anlaşmaya imza attıkları ortaya çıktı. Yıldırım Demirören yönetimi, Beşiktaş'a geldiği dönemde Portekizli yıldızın ücretini de 15 günlük süreçte zamlandırdı.

FERNANDES'İN PİYASA DEĞERİ DÜŞTÜ
1 Temmuz 2011 tarihinde yıllık 1 milyon 750 bin Euro'ya mukavele imzalanan Fernandes'le 15 Temmuz 2011 tarihinde ikinci bir anlaşma yapıldı. Bu anlaşmaya göre tecrübeli futbolcunun yıllık ücreti 350 bin Euro artırılarak 2 milyon 100 bin Euro'ya çıkarıldı. Son günlerde kadroya bile giremeyen ve gece hayatı nedeniyle taraftarın da hedefi olan yıldız futbolcunun yurt piyasasının 5 milyon Euro'yu bile bulmadığı bildirildi.

YİNE OLAY ÇIKARDI ÖNDER ÖZEN RAPOR VERECEK
Önceki gece Oğuzhan ile eğlenen Fernandes'e taraftarlar saldırdı. Oğuzhan'ın da darp edildiği gece için Beşiktaş yönetimi Önder Özen'den rapor istedi. Özen iki futbolcunun ifadesini alacak.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Böyle anlaşmaya can kurban!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN