Türkiye'nin en iyi haber sitesi

İşime karıştırmam

Başkan Yıldırım'ın Fenerium teftişleri sonrası müdür Aydın Kirman'ın görevi bırakması üzerine "Fenerium benim işim" diyen Abdullah Kiğılı istifa etti

Giriş Tarihi: 14.8.2014
Fenerbahçe'de teknik direktör Ersun Yanal'ın istifasının yankıları sürerken ikinci istifa haberi başkan vekili Abdullah Kiğılı'dan geldi... Kiğılı, Fenerium'dan sorumlu yöneticiliği bıraktı. Kiğılı'yı istifaya götüren olaylar ise Başkan Aziz Yıldırım'ın Fenerium'ları teftişi ile başladı. Topuk Yaylası'nda yeni formaların tanıtımını bizzat yapan Yıldırım sonrasında Feneriumları yakın takibe almış, hatta telefonla arayıp "Forma var mı?" diye sormuştu. Aziz Yıldırım'ın stattaki Fenerium'a yaptığı bir baskında yeterli sayıda yeni forma olmaması ve Fenerium Müdürü Aydın Kirman'ı ağır bir dille eleştirmesi üzerine Kırman'ın görevini bırakması ise Abdullah Kiğılı'nın ipleri koparmasına yol açtı. Bir süredir kulübe uğramadığı öğrenilen Abdullah Kiğılı, "Fenerium benim işim. İşime karışma olmamalı" diyerek görevini bıraktığı kaydedildi.

TÜRK FUTBOLU İÇİN KRİTİK GÜN
UEFA Disiplin ve Kontrol Kurulu'nun bugün bir toplantı yapması ve TFF, Fenerbahçe, Trabzon üçgenindeki başvurular hakkında son kararını vermesi bekleniyor. Bilindiği gibi UEFA, karar için 17 Temmuz tarihini açıklamış ancak bu konu araştırma yapması için müfettiş görevlendirilerek ileri bir tarihe atılmıştı. Disiplin Kurulu'nun bugün yapacağı toplantıda konuyu ele alacağı kaydedildi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İşime karıştırmam
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN