Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Süleyman Ağabey üzerinden kimse popülizm yapmasın!

Orman, stada Seba'nın adının verilmesi ile ilgili eleştiriler üzerine sert çıktı: Daha farklı bir şey düşünülebilir mi? Konuyu masaya getirip, konuşacağız

Giriş Tarihi: 17.8.2014
Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, dünkü Divan Kurulu'nda gündeme dair bir çok konuyla ilgili açıklama yaptı. İşte açıklamalardan satırbaşları: TRANSFERİ halledelim, ondan sonra futbol direktörlüğü uygulamasına devam edeceğiz. Bunu kaldırmış değiliz. Oraya uygun bir direktör getireceğiz. Bu uygulamayı bize kimse dayatmadı, kendi fikrimizdi.
KİMSEYLE kopukluğumuz (taraftarı kast ediyor) yok. 3-4 defa mesaj attım. 'Ramazanda iftar yapalım' diye. Kimseden talep gelmedi. Beşiktaş, taraftarı olmadan Beşiktaş olamaz. Bizim bir çizgimiz var, o çizgi içinde kalmak kaydıyla herkesle konuşuruz. Kimseye ayrımcılık yapmayız. Kimseye de Beşiktaş üzerinden rant izni vermeyiz.
VELET kadar çocuk ismimle bana hitap edip, hesap soruyor. Biz eskiden ön sıralara gelmeye çekinirdik. Önümüzdeki haftalarda bu listeyi alacağım ve genel sekreter Ahmet Ürkmezgil ile beraber bakacağız. Ben herkesi üye yapmak zorunda değilim. Adam parasını yatırıyor 'Üyeliğim nerede?' diye hesap soruyor. Üyelik daha da zor olacak.
ÖLDÜĞÜ gün herkes kıymetini bilecek diye bir şey yok. Keşke sağlığında daha çok kıymet verilseydi. 2000 senesinde kulüpten ayrılırken o zaman yapılanları da kimse unutmamalı. Süleyman ağabey üzerinden kimse popülizm yapmaya kalkmasın. Onun ismini stada vermek bizim için şandır. Beşiktaş bir kurumdur, hukuksal anlaşmaları vardır. Onun ismini koymama gibi bir niyetimiz olabilir mi? Süleyman ağabeyin ismini vermek düzgün olan iştir. Ama ortada hukuk var, yapılan anlaşmalar var. Masaya getireceğiz, konuşacağız.
ARSENAL'İ eleceğimizi düşünüyorum. Beşiktaş maçı Beşiktaş'ın düğünüdür. Herkes oraya gelsin ve takımı destekleyelim.

Hiç kimseye Beşiktaş üzerinden rant izni vermeyiz


Arsenal'i eleyeceğimizi düşünüyorum. Herkes takımı desteklesin

BUGÜN NELER OLDU
İLİŞKİLİ HABERLER
ARKADAŞINA GÖNDER
Süleyman Ağabey üzerinden kimse popülizm yapmasın!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN