Sert hamle

"Trabzonspor popüler olanı değil, doğru olanı yapmakla mükelleftir. Trabzon bu yolda bedel ödemiştir. Daha fazlasını da ödemeye hazırdır"

Giriş Tarihi: 31.8.2014
HAKKIMIZ GASP EDİLDİ
Trabzonspor , internet sitesinden bir bildiri yaparak 3 Temmuz süreci ile ilgili endişe ve taleplerini UEFA ve FIFA'yla paylaşıldığını açıkladı. UEFA ve FIFA'ya bir yazı gönderildiği vurgulanırken açıklamada şu ifadeler kullanıldı: "Fenerbahçe yöneticileri 2010-2011 sezonunda Trabzonspor'un hakkını şike yaparak gasp etmişlerdir.

ETİK DIŞI UYGULAMA!
Şikeden sorumlu olan Fenerbahçe ve olaya karışan diğer kulüpler hala küme düşürülmemiştir. Şike yapan şahıslar halen yönetici, futbolcu ve teknik direktör olarak faaliyet göstermektedir. Futbol Federasyonumuz, şikeyi cezalandırmamak için her türlü usulsüz ve etik dışı uygulamayı yapmıştır.

BEDELİNİ ÖDERİZ!
Bu nedenle Trabzonspor konu hakkında endişe ve taleplerini içeren bir yazıyı UEFA ve FIFA ile paylaşmıştır. Trabzonspor, kökleri Trabzon'da olan, dalları tüm dünyayı kucaklayan bir çınardır. Trabzonspor popüler olanı değil, doğru olanı yapmakla mükelleftir. Trabzonspor bu yolda bedel ödemiştir, daha fazlasını ödemeye de hazırdır."

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Sert hamle
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN