Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Gerilim filmi

Töre, kız yüzünden çıktığı belirtilen kavgada Ömer Toprak'a silah çekip, yüzünü yumruklamış. Beşiktaşlı oyuncu, Hakan Çalhanoğlu'nun da ağzına silah dayamış

Giriş Tarihi: 17.10.2014
Gerilim filmi
Radyospor'da yayınlanan Kriminal Spor'un programcısı Emrullah Erdinç, Gökhan Töre ile Hakan Çalhanoğlu ve Ömer Toprak arasındaki kavga hakkında Emniyet'in araştırmasını gündeme taşıdı. İşte Erdinç'in anlattıkları: İkili arasındaki husumet Almanya'ya dayanıyor ve bir kız arkadaşlarından kaynaklanıyor. İstanbul'da kaybedilen Hollanda maçı sonrası Hakan Çalhanoğlu ve Ömer Toprak birlikte bara gidiyor. İki futbolcu, Gökhan Töre Köln'den bir arkadaşıyla bara gelince, otele dönüyor. Gökhan Töre de yarım saat sonra otele gidiyor. Hakan ve Ömer'in kaldığı odanın kapısını çalan Gökhan, cevap gelmeyince resepsiyona gidip, 'Oda kartımı kaybettim' diyerek, yedek kartı alıyor ve arkadaşıyla odaya giriyor.

Kamera kayıtları silinmiş
Ardından kendisini engellemeye çalışan Ömer Toprak'ın yüzüne arkadaşından aldığı silahı doğrultup, yumrukla dişlerine hasar veriyor. Daha sonra da silahı Hakan'ın ağzına dayıyor. Gökhan'ı tutup çeken arkadaşı ise silahı oyuncunun elinden alıp, beline takıyor. İkili da sonra oteli terk ediyor. Yaşananlar, 9 ay sonra basına yansıyınca otele giden emniyet yetkilileri kamera kayıtlarını istiyor. Ancak ulaşamıyorlar. Çünkü otel yetkilileri, tutulan kamera kayıtlarının 6 ayda bir silindiğini açıklıyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Gerilim filmi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN