Doping kurasında çıkmayınca yine gitmek istedi

Volkan Demirel'in TT Arena'dan kaçış ve geri dönüş öyküsü:

Giriş Tarihi: 18.11.2014
Doping kurasında çıkmayınca yine gitmek istedi
Taraftarların küfürleri üzerine Kazakistan karşısında oynamama kararı alan Volkan Demirel, bir taksiye binerek eşyalarını almak için Riva'ya doğru hareket etti. TFF yetkilileri, telefonla ulaşamadıkları Volkan için Fenerbahçe Kulübü'nü arayıp, "Çabuk bulun ve getirin. Doping kurasında adı çıkarsa sorun olur" diye yardım istedi. Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, gelişmeler üzerine Emre ve Hasan Çetinkaya'yı Volkan Demirel'i alıp stada geri götürmeleri için görevlendirdi.

BELÖZOĞLU&ÇETİNKAYA İKİLİ Sİ ULAŞTI
İkili, Kavacık civarında ulaştıkları Volkan'a, "Çabuk geri dön, ceza alabilirsin" dedi. Ve Fenerbahçe'nin güvenlik görevlilerinin de dahil olduğu kafile, Volkan Demirel'i yanına alarak TT Arena'ya geldi. Akreditasyon kartları bulunmayan kafileyi stada TT Arena Stadı Müdürü Mustafa Turgun alırken, 75. dakikada çekilen kurada Volkan Şen ve Volkan Babacan'ın doping testine gireceği belli oldu. Volkan Demirel, bunun üzerine yeniden stattan ayrılmak istedi. "Yeniden bir yanlış anlaşılmaya mahal vermemek için maç sonu ayrılalım" diyen Çetinkaya ve Belözoğlu, Volkan Demirel'e engel oldu.

Mahmut Uslu ve Deniz Tolga Aytöre, futboldaki her olayda baş sorumlu olarak Fenerbahçe Kulübü'nün gösterilmesine de sitem etti.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Doping kurasında çıkmayınca yine gitmek istedi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN