Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Nihat Doğan'a ihraç!

Giriş Tarihi: 18.2.2015
Nihat Doğan'a ihraç!

Eski yönetici Adnan Öztürk'ün yanı sıra 400 üyenin ihracı için dilekçe verdiği Nihat Doğan'ın kulüp üyeliğinin sona ermesi için G.Saray yönetimi oylama yaptı ve tüm üyeler "İhraç" için el kaldırdı

Galatasaray'ın haftalık olağan yönetim kurulu toplantısı dün 5 saat sürdü. Gündem bir hayli yoğundu. İlk olarak 15310 sicil numaralı Nihat Doğan'ın kulüp üyeliğinden ihraç durumu görüşüldü. Toplantılara katılan yöneticilerin hepsi ihraç edilmesi yönünde oy kullandı ve Nihat Doğan Disiplin Kurulu'na sevk edildi. 28 Mart'ta gerçekleşecek Olağan Mali Kongre'de Doğan'ın kulüp üyeliği hakkında oylama yapılacak.

Potaya Ural Aküzüm
Dünün diğer önemli konusu basketbol şubesiyle ilgiydi. Yaşanan tokat olayında Ergin Ataman'a tavır alan ve "Sözüm dinlenmiyor" diyen Can Topsakal'ın istifası kabul edildi. Basketbol şubesi, genç yönetici Ural Aküzüm'e teslim edildi. Potadan çekilen Can Topsakal ise yönetim kurulunda yönetici olarak görevine devam edecek.

Mariç'e af geldi
Galatasaray Liv Hospital'da Türkiye Basketbol Ligi'nde önceki hafta oynanan NSK Eskişehir Basket maçından sonra kadro dışı bırakılan Alex Maric affedildi. Basketbol Şube Koordinatörü Murat Özyer, yaptığı açıklamada, affettikleri tecrübeli basketbolcunun dünkü antrenmanda takımla çalıştığını söyledi.

Prandelli sancısı
G.Saray 2. Başkanı Hamdi Yasaman, Prandelli ile yine anlaşamadıklarını söyledi. Yasaman, "Prandelli ve yardımcılarına sezon sonuna kadar olan alacaklarını ödeme teklifi yaptık. O gelecek yılın alacaklarını da istiyor. Bulduğu işte alacağı eğer verdiğimizden az ise aradaki farkı da istiyor. Bunu kabul etmek mümkün değil. Kendisi CAS'a başvurdu" dedi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Nihat Doğan'a ihraç!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN