Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Kadıköy de vatan toprağı

Yasaman'ın "Kadıköy güvenli değil" sözlerine F.Bahçe yönetimi "Başkanları kurban mı" cevabını vermişti. Son sözü Yarsuvat söyledi: "Hepsi vatan toprağı. Kadıköy'e de giderim"

Giriş Tarihi: 4.3.2015
Kadıköy de vatan toprağı
Kadıköy güvenli mi, güvensiz mi" polemiğine Galatasaray Başkanı nokta koydu... Sarı-kırmızılıların 2. Başkanı 'ın, "Kadıköy'deki derbiye gitmeyi düşünmüyorum. Çünkü ben Kadıköy'e gitmeyi güvenli görmüyorum" sözlerine F.Bahçe yönetimi SABAH aracılığıyla cevap vermiş ve "Hamdi Bey bu açıklamayı yaptığına göre devletin güvenlik güçlerine güvenmiyor demek. Kadıköy'e gelecek olan Duygun Yarsuvat'ı da kurban mı görüyor" eleştirisini getirmişti.YASAMAN'A GÜLÜYORUM
G.Saray Başkanı Duygun Yarsuvat yaşanan gerginliğe Beyaz TV'de son verdi. Yarsuvat, "F.Bahçe maçına gideceğim. Hamdi Yasaman'a gülüyorum. Ben kendimden sorumluyum. Niye böyle şeyler söylüyor, bilemiyorum. Hepsi vatan toprağı. Kadıköy'e de giderim, Irak'a da giderim, Şam'a da giderim. Kadıköy niye güvenli olmasın onu anlayamıyorum" diye konuştu.

CÜNEYT ÇAKIR İYİ HAKEM
Derbi maçta nasıl bir sonuç beklediği ile ilgili soruya, "Maç ne olur ben bilmiyorum. Ben geleceği okuyamam. Ama oyun ne gerektiriyorsa onu yapacağız" yanıtını veren Başkan Yarsuvat hakemlerle ilgili olarak da şunları söyledi: "Maçı bir hakem yönetecek. Hatta 5 hakem olacak. Cüneyt Çakır iyi hakemlerimizden biri. Zaten Cüneyt Çakır olmasa başka bir Çakır olur."
ARKADAŞINA GÖNDER
Kadıköy de vatan toprağı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN