Türkiye'nin en iyi haber sitesi

1 mi 4 mü 7 mi?

İddialı demeçler, istastikler saat 19:00'da susacak, ve tüm Türkiye'nin merakla beklediği sorunun cevabını verecek: İki ezeli rakip arasında puan farkı bire mi inecek?D ört puanda mı kalacak? Yoksa yediye mi çıkacak?

1 mi 4 mü 7 mi?
KARTAL'IN 'ÇIKIŞ YOK' HAMLESİ

1- Trabzon, Akhisar ve Konya maçlarında bırakılan 7 puan, takımı mental olarak oldukça yıprattı. Özellikle kaçırdığı goller ve taraftara karşı takındığı tavır nedeniyle Emenike hedef tahtası haline geldi.
2- İsmail Kartal, 3 maçta yaşanan puan kayıplarının ardından teşhisi koydu: "Bireysel hatalarla puan kaybediyoruz, bireysel çalışmalara ağırlık vereceğiz." Bu teşhisin ardından herkese özel program verildi.
3-Bireysel eksiği fazla olduğu gözlenen Emenike ve Mert gibi oyuncular Mersin'e götürülmedi. Samandıra'da kendilerine verilen programı uyguladılar. Emenike özellikle gol vuruşu ve pas alışverişi konusunda çalıştırıldı. Kendisine kaptan Emre de yardımcı oldu.
4- Mersin maçı da G.Saray maçına hazırlık kapsamında değerlendirildi. Teknik heyet, cezadan dönen Volkan ve yedek kalan Diego'yu, durumlarını görmek için kupada 11'e aldı. Her ikisi de maçın yıldızı oldu.
5-İsmail Kartal, oyuncularıyla yaptığı toplantıda maçın felsefesini tek cümleyle anlattı: Topun sahibi olan, 3 puanın da sahibi olur. Kartal, özellikle TT Arena'da 10 kişi kalana kadar oynanan oyunu örnek gösterdi, 'Aynı oyunu oynayıp bireysel hata yapmazsak bu kez biz kazanırız' dedi.6-Yönetim, G.Saray maçı öncesi Duygun Yarsuvat'ın sağduyulu açıklamalarına saygı göstererek, Hamdi Yasaman'ın 'Kadıköy'e gitmeyi güvenli bulmuyorum' sözüne cevap vermedi. Derbi öncesi sakinlik sağlandı.
7- Başkan Aziz Yıldırım, her G.Saray maçı öncesi olduğu gibi bu maçta da primi kendisi açıkladı. Başkan dün yaptığı toplantıda 'Bu maçı kazanırsanız, Trabzon, Akhisar ve Konya maçlarını da galibiyet sayıp onların da primlerini vereceğim' dedi. Yıldırım rakam belirtmedi ama bu üç maçla birlikte prim 1.5 milyon dolar civarında oluyor.
8- Kartal
, taraftarı maça çekmek için Mersin maçı sonrası çok akıllıca bir hamle yaptı. Kartal 'Psikolojik üstünlük bizde, Burası Kadıköy buradan çıkış yok' sözleriyle taraftarın enerjisini de pozitife çevirdi.
9-Kartal, henüz mağlubiyeti olmayan Hamza Hamzaoğlu'nun hamlelerini inceleyerek analiz etti.

10-Maçtan bir gece önce kaptanlar Volkan, Emre, Selçuk ve Kuyt Samandıra'da takımla toplantı yapıp 'Herkes arkadaşı için savaşacak. Galibiyet için tek yol bu' diyerek takımı motive etti.

ARKADAŞINA GÖNDER
1 mi 4 mü 7 mi?
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN