Aziz Yıldırım'dan öfkeli açıklama

AZİZ YILDIRIM: Ben öyle bir babanın oğluyum ki damarımda kan başka akar.. Pazartesi günü eğer F.Bahçe başkanıysam herkesten hesap soracağım. Demokrasiymiş, gazetelerle bana demokrasi olmaz

Giriş Tarihi: 31.5.2015
Aziz Yıldırım'dan öfkeli açıklama
Fenerbahçe kulübünün seçimli olağan genel kurulunda dün başkan Aziz Yıldırım adeta terör estirdi. Ülker Sports Arena'da iki kez kürsüye çıkan ve çok sert açıklamalar yapan Yıldırım, başkan adayı Hulusi Belgü'ye karşı da ağır ifadeler kullandı. İşte o sözler: Demokrasi diyorsunuz ama beni tehdit ediyorsunuz. Ben öyle bir babanın oğluyum ki damarımda kan başka akar. Pazartesi günü eğer Fenerbahçe başkanıysam herkesten hesap soracağım. Bugüne kadar sabrettim, demokrasiymiş, gazetelerle bana demokrasi olmaz. Bu salonu yaptı, Murat Ülker'den Allah razı olsun. Cezaevinde beni ziyaret etti, '2 sene sonra bırakacağım' dedi. Seneye Ülker bizimle olmayacak. Bundan sonra tribünleri açıyorum. Esrar da içsinler kokain de. Yeter artık, ben de uğraşmıyorum. Benden sonra burada başkan kim olacak çok önemli. Bunlara, bu çapulculara kulüp kalırsa yandık. Ali'yi (Koç) aradım, söz verdi, sözünü yemez, başkan olacak. Tekrar söylüyorum, mahkeme bittiği gün başkanlığı bırakacağım.

BAŞKANLIĞA ADAYIM
F.Bahçe Genel Kurulu'nda konuşan Ali Koç, "Başkan adaylığı için zamanımın geldiğini hissediyorum" dedi. Kenetlenmeleri gerektiğini belirten Koç, "İçinde bulunduğumuz durumun memnun edici olmadığı ortada. Rakiplerimiz güçleniyor, Beşiktaş'ın yeni stadı geliyor. Bugün olmasa da yarın başkanlık için elimi taşın altına koyma zamanımın geldiğini hissediyorum. Zamanın geldiğine aday olmaya karar verdim. Keşke "Ali Koç başkan Fenerbahçe şampiyon" denecek kadar olsa. Çok kısa zamanda daha güzel günleri göreceğiz" diye konuştu. BAŞKANLIK SEÇİMİ BUGÜN YAPILIYOR

Fenerbahçe'de bugün Ülker Sport Arena'da yapılacak başkanlık seçimi saat 10.00'da başlayacak. Adaylardan Aziz Yıldırım sarı, Hulusi Belgü ise mavi zarf ile yarışacak. Toplam 21 sandığın kurulacağı seçimde oy verme işlemi 17.00'de bitecek. Bu arada F.Bahçe Kulübü'nün seçimli olağan genel kurulunda yönetim kurulu ve denetim kurulunun faaliyetleri ayrı ayrı ibra edildi.


BELGÜ: CAVCAV'IN REKORUNU ZORLUYOR!
Aziz Yıldırım'ın sert sözlerle yüklendiği F.Bahçe başkan adayı Hulusi Belgü, başkanın artık koltuğu bırakması gerektiğini söyledi. Gazeteye verilen ilanda Yıldırım'ı kesinlikle tehdit etmediğini söyleyen Belgü, "Fenerbahçe 17 yıldır Sayın Aziz Yıldırım tarafından yönetilmektedir. 17 senede sadece 6 kez şampiyon olmuş bir kulübün doğru yönetildiğini söylemek mümkün değildir. Artık kendisi İlhan Cavcav'ın rekorunu zorluyor. Aziz Yıldırım'a bu hafta sonu yapılacak seçimlerde aday olmaması için ve hepimizin üzerinde mutabık kalacağı muteber bir adayı önermesi ve desteklemesi için bir çağrıda bulunmak istiyorum" dedi.

KARDEŞ YILDIRIM DÖNDÜ

F.Bahçe'nin olağan genel kurulunda başkan adayı Aziz Yıldırım'ın listesinde yer alan bazı isimler dikkat çekti. Mevcut yönetimden Tahir Perek, Turhan Şahin, D.Tolga Aytöre ve Yalçın Haker'i çıkaran Yıldırım'ın yeni listesinde eski yöneticiler Murat Özaydınlı ve Ömer Temelli ile bir dönem sorun yaşadığı kardeşi Ali Yıldırım da yer aldı

"100 MİLYON DOLAR GETİR ÇEKİLEYİM"

Ne yapacaksınız kulüp için anlamadım. Bu bütçeyle kulübü Avrupa şampiyonu yapacağınızı söylüyorsun. Eve git bir daha dersine çalış. Getir kulübe 100 milyon dolarlık teminat mektubu bırak. Hemen adaylıktan çekileyim.

YA ALEX GİDECEKTİ YA HOCA

Alex önce iyiydi sonra yaş da ilerledi, sıkıntılar başladı. Para, para, para.. Daum, Alex'i beğenmemeye başladı. Sonra Aykut Hoca geldi, 'Ben bununla yapamayacağım' dedi. 'Yapma etme' dedik. Ya Aykut hoca gidecekti ya da Alex. Aurelio'nun ailesi Brezilya'da sınıf olarak alt bir kategorideymiş. Bu yüzden onunla ailecek görüşmüyordu.

HULUSİ BELGÜ'NÜN LİSTESİ

Abdullah Lemi Üçyiğit
Hakan Kodal
Aksel Butrosoğlu
Ahmet Öksüz
Edip Zelluh
Şaban Erdikler
Mehmet Işık Eyigüngör
Ali Rıza Tekin
Fuat Atalay
Mustafa Arslan
Rahmi Eyüboğlu
Onursal Kocatepe
Taner Güven
Kayahan Darcan

YEDEK ÜYELER
Engin Aksoy
Ali Galip İlter
Göksel Özonay
Adem Köz
Ertuğrul Eren Ergen
Cüneyt Aytaç
Esra Kazancıbaşı Öztekin

AZİZ YILDIRIM'IN LİSTESİ

Mithat Yenigün
Mahmut Uslu
Nihat Özbağ
Ender Alkaya
Murat Özaydınlı
İlhan Ekşioğlu
Şekip Mosturoğlu
Ali Yıldırım
Ömer Temelli
İsfendiyar Zülfikari
Önder Fırat
Erhan Türkoğlu
Tahir Sarıoğlu
Ozan Balaban
Coşkun Bayraktar

YEDEK ÜYELER
Hakan Dinçay
Ünal Uzun
M.Selim Kosif
Metin Doğan
M.Serdar Erkan
Selim Sapan
Cenk Başak
Barış Altuğ Aydil
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Aziz Yıldırım'dan öfkeli açıklama
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN