Türkiye'nin en iyi haber sitesi

G.Saray'daki sevgi bizde yoktu

Giriş Tarihi: 3.6.2015
G.Saray'daki sevgi bizde yoktu
Bir antrenörün yapması gereken her şeyi yaptım

Şimdi yabancı hoca gelecek önüne milyon dolarlar koyacaklar

Galatasaray; Dürüst ve Albayrak'la sevgi ortamı yakaladı

İlerideki beceriksizlik şampiyonluğa engel oldu

Dördüncü yıldız mücadelesinin verildiği sezonda, son haftalara kadar şampiyonluğu kovalayan ancak kupayı Galatasaray'a kaptırıp 2. olan ve sezonun bitimiyle görevini bırakan Fenerbahçe Teknik Direktörü İsmail Kartal ilk kez konuştu. İsmail Kartal, SABAH'a birbirinden çarpıcı açıklamalar yaptı:

YÖNETİM PARA HARCASAYDI...


Bir antrenörün yapması gereken her şeyi fazlasıyla yaptım. Her konuda rakiplerden üstün bir performans sergiledik. Yaş ortalaması yüksek bu takımı dahi koşturmayı başardık. En ilerideki beceriksizlik şampiyonluğa engel oldu. Yönetim, 10-15 milyon harcayıp 2-3 transfer yapsaydı şu anda başka şeyler konuşuyor olacaktık.

TEK BAŞIMA KALAKALDIM!

Şampiyon olsak da olmasak da başkana 2 ay önce ayrılacağımı söylemiştim. Trabzon'daki kurşunlanma bizi çok etkiledi. Bu hadiseden sonra psikolojik olarak inanılmaz bir düşüşe geçtik. Bu noktada her şeyle tek başıma uğraşmak zorunda kaldım. Ben F.Bahçe'nin öz evladıyım. Her şeyimi orada kazandım.

'DURUŞUNU BOZMA' DİYORLAR

Takımın başına yabancı antrenör gelecek. Göreceksiniz önüne milyon dolarlar koyacaklar. İstediği oyuncuları da alacaklar. Peki bizim suçumuz neydi? Sokakta gezerken Beşiktaşlısı, Galatasaraylısı benimle fotoğraf çektirip "Duruşunu bozma" diyor. Bu kavga ortamında böyle bir saygınlık bıraktıysam ne mutlu bana.

EMEKÇİLERE PRİM VERİLMEDİ!

Ali Dürüst ve Abdurrahim Albayrak'ın çabaları ile Galatasaray camiası içinde bir sevgi ortamı oluştu. Biz şartların da getirdiği olaylarla bu birliği yakalayamadık. Galatasaray sezon başından beri kötü oynuyor, ancak bireysel performanslarla ve yönetimin tavrı ile şampiyon oldular. Galatasaray maçında sadece futbolculara prim verildi. Oysa Samandıra'da çalışan emekçiler de var. Bütün bunlar, bizi olumsuz etkiledi
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
G.Saray'daki sevgi bizde yoktu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN