TFF'ye Riva için yeni onay

Giriş Tarihi: 29.6.2015
TFF'ye Riva için yeni onay

TFF, Riva'daki Futbol Vadisi olarak adlandırılan projeye bakanlıktan gerekli onayı aldı. Çim saha, butik otel, konferans salonu ve eski futbolcular için huzur evi yapımının önünde engel kalmadı

Türkiye Futbol Federasyonu Başkanlığına geçtiğimiz hafta yeniden seçilen Yıldırım Demirören yönetimi göreve hızlı başlıyor. Perşembe günü Riva'da yapılacak olan ilk yönetim kurulu toplantısında gerçekleşecek olan görev dağılımının ardından, Demirören'in 'Futbol Vadisi' olarak nitelendirdiği Riva projesi farklı bir boyut kazanacak.

BUTİK OTEL YAPILACAK
TFF yönetiminin Riva'da bulunan mevcut tesisinin karşısındaki yol için düşünülen projeye, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ile Orman ve Su İşleri Bakanlığı'ndan onay çıktı. Bu proje kapsamında Riva'ya içinde 1500 kişilik bir konferans salonu, 150 kişilik bir butik otelin yanı sıra 1 adet de çim saha yapılacak. Federasyon böylelikle Riva'ya gelen misafirlerini bu otelde ağırlama fırsatı yakalayacak. Bu yeni proje ile futbol vadisi projesi, yol altından yapılacak alt geçitle birbirine bağlanacak.

HUZUR EVİ PROJESİ
Projelerini arka arkaya hayata geçirmeye başlayan Demirören ve yönetiminin huzur evi projesi de yola çıkıyor. Eski sporcuların yanı sıra futbol adamları için düşünülen bu proje hakkında TFF çalışmalarını sürdürüyor.

YÖNETİM TAM KADRO
Perşembe günü yapılacak olan ilk yönetim kurulu toplantısının ardından görev dağılımı yapılacak ve basına ilk toplu fotoğraf servis edilecek. Geçtiğimiz hafta olağan genel kurul sonrası Demirören ve ekibi, Ali Dürüst'ün Ankara'da olmaması nedeniyle toplu fotoğraf çektirememişti. Bu nedenle ilk yapılacak olan toplantıda yönetim tam kadro hazır bulunacak.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
TFF'ye Riva için yeni onay
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN