Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Onun seviyesine inme başkan

Giriş Tarihi: 25.10.2015
Onun seviyesine inme başkan

Yıldırım'ın kavgacı ve ayrıştırıcı bir üsluba sahip olduğunu dile getiren Fikret Orman, "Başka kulüpler hakkında konuşmak kimsenin haddine değil. Biz bunları yemeyiz, başka kapıya" dedi

F.Bahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın Beşiktaş'la ilgili açıklamalarına, siyah-beyazlı kulübün başkanı Fikret Orman'dan çok sert cevap geldi. Langaspor bile olsa başka kulüplerin yönetimi hakkında konuşmanın hiç kimsenin haddine olmadığını belirten Orman, şöyle devam etti: "Aziz Bey'in ayrıştırıcı bir üslubu var. Türk sporunu kaos ortamına sokmak doğru değil. Ben halkın arasında bir başkanım. F.Bahçeliler ve G.Saraylılar ile fotoğraf çekiliyoruz. F.Bahçelililer, 'Aziz Bey'in seviyesine inme başkan' diyor. Biz şike sürecinde de kendi hakkımızda açıklama yaptık, kenar süsü olduğumuzu hep söyledik. Biz bunları yemeyiz, başka kapıya..."

UEFA'DAN BEŞİKTAŞ'A SORUŞTURMA!

MOLDE NE TAKIMI?

Bugüne kadar kendisinin başka kulüp hakkında hiç konuşmadığını vurgulayan Fikret Orman, 'Aziz Bey, Süleyman Seba'dan örnek alınsın' dedi bir keresinde... Kendisi Seba'dan örnek alsın... Herkes kendi önündeki yemeği yesin. Kendi maçlarına, problemlerine baksın" şeklinde konuştu. Beşiktaş'ın, geçen sene F.Bahçe derbisinden önce Brugge ile oynadığını hatırlatan Orman, "Bir açıklamalarında bize 'Köy takımına elendiniz' dediler. Molde ne? 26 bin nüfuslu bir beldenin takımı. Dün söylediğiniz şeyler bugün karşınıza çıkar. Türk futbol kamuoyu bunları görüyor" ifadesini kullandı.

BASINLA AİLEYİZ
Fikret Orman, bazı gazetecilerin F.Bahçe'nin tesislerine ve Kadıköy'deki maçlarına alınmadığının hatırlatılması üzerine de şunları söyledi: "Medya Beşiktaş ailesinin parçasıdır ve görevi vardır; bizden haber alıp iletmek... Buna saygı gösteriyoruz. Bizim gizli kapaklı bir işimiz yok. Benim de sorun yaşadığım basın mensupları oldu ancak bunu asla kurumsal boyuta taşımam."

FARKLI DÜŞÜNSEM BEŞİKTAŞ'A GELMEZDİM
Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, 'Hukuken aklanmış olabilirler, ama bunun vicdanen yanıtı yok' sözleri nedeniyle kendisini eleştiren Aziz Yıldırım'a cevap vermeyeceğini söyledi. Güneş, "Ben Aziz Bey hakkında konuşmadım. Zaten bir kulüp başkanı hakkında konuşmam doğru olmaz. Sadece hukuğun herkese lazım olduğunu söyledim. Farklı bir düşüncem olsa Beşiktaş'a gelmezdim" dedi.

TESİSLERE 5 MİLYON LİRA...
Beşiktaş Başkanı Fikret Orman; İkinci Başkan Ahmet Nur Çebi, Basın Sözcüsü Metin Albayrak ve teknik direktör Şenol Güneş'le birlikte yenilenen Nevzat Demir Tesisleri'ni basına tanıttı. 'Beşiktaş için küçük ama yönetimimiz için büyük bir iş' diyen Orman, tesislere 5 milyon TL'nin üzerinde yatırım yaptıklarını söyledi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Onun seviyesine inme başkan
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN