Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Alex De Souza parasını almıştır

"Alex'in Fenerbahçe'ye büyük hizmetleri oldu. Fenerbahçe, hizmetleri karşılığında ne vaat ettiyse Alex'e vermiştir"

Giriş Tarihi: 18.11.2015
Alex De Souza parasını almıştır
Fenerbahçe'de sözleşmesi yenilenmeyen ve takımdan gönderildikten sonra Başakşehir'e imza atan Emre Belözoğlu SABAH'a özel açıklamalar yaptı. Sarı-lacivertli kulüpte kimseye karşı kırgınlığı olmadığını söyleyen tecrübeli futbolcu şöyle konuştu:
* Başakşehir, aile ortamında yönetilen bir kulüp. Bir proje takımı oluşturuldu. Ve benim de bu projeye dahil olmam istendi.
* Milli Takımımız güzel bir ortam ve hava yakaladı. Beni çağırsalar koşa koşa giderim. Türk pasaportu taşıyan herkes ister. Ama şu anda da layıkıyla görev yapan kardeşlerimiz var.

FUTBOLDA HERKESİN YERİ DOLAR

* Futbolda herkesin yeri dolar. Benim de yerim dolar. Eleştirel konuşmak hem doğru olmaz hem bana yakışmaz. Fenerbahçe'de özellikle Türk oyuncu grubunun çok kaliteli olduğunu düşünüyorum.
* Başakşehir ile 2 sene daha sözleşmem var. Sonra enerjimin olup olmadığına bakacağız. Futboldan sonra spor yönetimiyle ilgili çalışmalarım olacak.
* Hayatımda keşkelerim var. Keşke yapmasaydım dediğim şeyler oldu. Ama ben de her zaman hatalarımdan ders almaya çalışıyorum. Kendimi hep eleştiririm.

HERKESİN BİR DÖNEMİ VAR
Alex ile Fenerbahçe arasında yaşanan prim tartışmasının iç yüzünü bilmiyorum. Alex gerçekten çok değerli bir futbolcuydu. F.Bahçe'ye büyük hizmetleri olmuştur. Bunun karşılığında da Fenerbahçe ona ne vaat ettiyse vermiştir. Onun dışındaki mevzular Alex'i ve sayın başkanı (Aziz Yıldırım) ilgilendirir. Fenerbahçe Kulübü şimdiye kadar bana ne vaat ettiyse hepsini eksiksiz yerine getirdi.
* Özel hayatımdan tutun da saha içindeki durumuma kadar. Herkesin bir dönemi vardır. Benim de bir dönemim vardı, işte bitiyor. Şimdi başka genç arkadaşlarımızın dönemi başlıyor.

YILDIRIM İLE BİR KEZ GÖRÜŞTÜM
F.Bahçe'den ayrıldıktan sonra Aziz Yıldırım ile pek görüşemedik. Sadece beraat kararı çıktıktan sonra İlhan Ekşioğlu'nu aradım. Başkan yanındaymış, verdi. 'Geçmiş olsun' dedim. O kadar... Kimseye kırgınlığım yok. Ama keşke gönderildiğimi televizyondan öğrenmeseydim.

HAYATIMI YAZABİLİRİM
Kitap yazmak için bana birçok teklif geldi. Özellikle de Fenerbahçe'den ayrıldıktan sonra. Hayatımı yazmak istiyorlar. Eğer yaşamış olduklarımı harmanlayabilecek güzel bir proje olursa değerlendirebiliriz. Bu konuya oldukça sıcak bakıyorum. Futbolla ilgili anlatacak çok şey var.

EMRE'DEN İNCİLER
* Bu sezon ülkemize gelen çok değerli futbolcular var. Mesela Mario Gomez, tam Beşiktaş'ın aradığı bir oyuncuydu. Van Persie de çok önemli bir isim.
* Şu anda aileme daha çok zaman ayırabiliyorum. Büyük camialarda sorumluluk da büyük oluyor. Ben de ailemi çok ihmal etmişim.
* Oğlum Ömer'in futbola pek merakı yok. Ama 9 aylık kızım televizyonda maç gördüğünde gözünü ayırmıyor.
* F.Bahçeli genç oyuncularla görüşüyorum. Onlara elimden geldiğince ağabeylik yapıyorum.


BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Alex De Souza parasını almıştır
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN