Başkan Özbek sını aldı

Nakit akışını sağlamak için kulüp kasasına şahsi hesabından 25 milyon TL’yi aşkın aktaran Özbek, ’ın aldığı yeni krediden borcunu da tahsil etti

Giriş Tarihi: 3.5.2016
Başkan Özbek parasını aldı
'da başkanlık koltuğunda 11 ayı geride bırakan Dursun Özbek, bu süre içinde sarı-kırmızılı kulübün nakit akışını sağlamak için kişisel servetinden kulüp kasasına aktardığı 25 milyon TL'yi aşkın rakamı tahsil etti. Başkan seçildikten sonra nakit bulunmayan kulübün kasasına sürekli olarak kendi banka hesaplarından aktaran Dursun Özbek, 200 milyon TL'yi aşkın teminatın da altına imza atmış ve bu imzalar sonrasında Galatasaray'da muhalefetten bir ismin bu şartlarda başkanlığa aday olmayacağı ifade edilmişti. Özbek'in 25 milyon TL'yi aşan alacağı için iki bankadan Galatasaray kulübüne yeni kredi alınmasını sağladığı ve alacağını tahsil ettiği öğrenildi. Özbek'in erken seçimi düşünmediği ancak Sportif AŞ yönetimine almak istediği Faruk Süren ve Haldun Üstünel gibi camianın etkin isimlerinden olumsuz yanıt aldığı öğrenildi.

ETEKLERDE TAŞ KALMASIN!
Galatasaray yönetimi, yıllardır dile getirilen operasyonu resmen başlattı. 100'den fazla kongre üyesinin Aralık ayında yaptığı 'kulübün geçmişe dönük hesapları incelensin' talebi üzerine harekete geçen Dursun Özbek yönetimi, İngiliz bağımsız denetleme şirketi Mishcon de Reya ile anlaşma imzaladı. Mishcon de Reya şirketi, son 10 yıla ait hesapları inceleyecek.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Başkan Özbek parasını aldı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN