Türkiye'nin en iyi haber sitesi

İstikrar şart

Giriş Tarihi: 16.11.2016
İstikrar şart

“Geçmişte hocaları, futbolcuları ve yönetimleri gönderdik de ne oldu? Daha da kötüye gidildi. Tarih Trabzonspor’un başarısının süreklilik ve istikrardan geçtiğini defalarca gösterdi.”

Trabzonspor Başkanı Muharrem Usta, bulundukları makamın geçici olduğu bilinciyle göreve geldiklerini ve her yönetim gibi emanetçi olduklarını söyledi. Trabzonspor Dergisi'nde yer alan yazısında önemli konulara değinen Usta, "Kalıcı olan Trabzonspor'dur. Her başkan, her yönetim gibi bizler de emanetçiyiz. Maalesef geçmişin hataları, yanlışları önümüzde büyük bir engel teşkil ediyor. Trabzonsporlular'dan ricamız eleştirilerin yapıcı olmasıdır" dedi.

SABIR VE DAYANIŞMA GEREKLİ
Usta sözlerine şöyle devam etti: "Üzülerek ifade etmeliyim ki, sportif başarısızlıklar büyük yürüyüşümüzün önünde "yeniden doğuş" çabamız içinde büyük bir engel oluşturuyor. Yeni bir takımız ve bunun dışında da birçok sıkıntıyla boğuşuyoruz. Geçmişte hocaları, futbolcuları ve yönetimleri gönderdik de ne oldu? Daha da kötüye gidildi. Tarih Trabzonspor'un başarısının 'süreklilik' ve 'istikrar'dan geçtiğini defalarca gösterdi. Bu istikrarı yakalamak için ise sabır ve dayanışma gerekiyor."

AKYAZI STADI YENİ BAŞLANGIÇ OLACAK
Akyazı Stadı'nın açılışına sayılı günler kaldığını hatırlatan Trabzonspor Başkanı Usta, "Akyazı bizim için yepyeni bir başlangıç olacak ve yeniden doğuşumuzun milatlarından biri haline gelecek. Kulübümüz tarihsel bir dönemeçtedir. Haliyle bu tarihsel dönemeçler, bir spor kulübünün yeniden var olma çabasında en zor günleridir. Ama unutmayın ki engeller ne kadar yüksek olursa olsun gökyüzü ondan daha yüksektir. Ve bu zor günler hep vefalı insanlar sayesinde aşılmıştır" diyerek sözlerini tamamladı.

YÜZÜK SANA ÇOK YAKIŞTI
Trabzonspor'un Senegalli futbolcusu Dame N'Doye, kulüp sitesine verdiği röportaj sırasında taktığı Türk bayrağı dökümlü yüzük hakkında konuştu. N'Doye, Trabzon'da yaşamaktan mutlu olduğunu belirterek, "Türk bayrağı bulunan bu yüzüğü çok beğendim ve almak istedim. Türkiye'de yaşıyoruz ve buradan para kazanıyoruz. Buraya saygı duymak zorundayız. Ama ben bunu bir zorunluluk için değil sevdiğim için aldım" dedi. Bordo-mavili taraftarlar da sosyal medyada N'Doye'a, "Yüzük sana çok yakıştı. Gerçekten bizden birisi oldun" şeklinde mesajlar gönderdiler.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İstikrar şart
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN