Gol attıkça kazandıran paket

, taraftarı dijital ortamda bir araya getirecek proje kapsamında ile iş birliğine gitti. ‘Sarı’, ‘Kırmızı’ ve ‘Şampiyon’ paketlerinin olduğu anlaşmada Galatasaray’ın attığı her golde taraftar 100 MB internet kazanacak

Giriş Tarihi: 13.1.2018
Gol attıkça kazandıran paket
Galatasaray, taraftarlarını dijital ortamda bir araya getirecek proje kapsamında Turkcell ile iş birliğine gitti. Projeyle ilgili bilgi veren Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, destek paketleriyle sarı-kırmızılı renklere gönül verenlerin çok özel hizmetler alabileceğini belirterek, "Turkcell ile bir yandan kulübümüze gelir kazandıracak bir yandan da taraftarlarımızın hayatına değer katacak yepyeni projeyi başlatmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bütün Galatasaray ailesini Edirne'den Hakkari'ye, Van'a kadar bir çatı altında topluyoruz. Geliri de yüksek olacak. İlk aşamada 100 milyon ardından 200 milyon lira mertebesine gidiyor" dedi. Özbek "Asamoah'ta son durum nedir?'' diye soran bir basın mensubuna ise, "Paket aldın mı? Sen paket al, ben sana söylerim" cevabını verdi.

TERZİOĞLU: FUTBOL TÜRK İNSANININ NABZI, AŞKI
Turk cell Genel Müdürü Kaan Terzioğlu ise Türkiye'nin 2023, 2053 ve 2071 hedeflerine yürüdüğünü vurgulayarak, "Futbol, Türk insanının bir anlamda nabzı, aşkı... Gelecek dijital bir dünya olacak, dijital bir ekonomi olacak. Nasıl fiziksel ekonominin yakıtı petrolse, dijital ekonominin yakıtı data... Amaç, Galatasaray camiasını dijital ortamda buluşturmak; Galatasaray ruhunu, hayatın parçası olan, anında hissettiren bir ortama taşımak ve sürdürülebilir bir ekonomik değer yaratmak" dedi.

'İYİ HESAP YAPIN, GOL SAYIMIZ YÜKSEK'
Projenin detaylarıyla ilgili bilgi veren Turkcell Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı İsmail Bütün de şunları söyledi: "İlk aşamadaki iş taraftar destek paketi olacak. Bu paket, 15 Ocak itibarıyla satışa sunulacak. Üç farklı seçenek var: 'Sarı', 'Kırmızı' ve 'Şampiyon' paketler... Şampiyon paketin içeriğinde taraftar uygulaması, goller cepte olacak. Taraftarlar, Galatasaray maçlarındaki gollere, maç kadrolarına, haberlere buradan ulaşacak. Her golde Galatasaray taraftarı 100 megabayt internet kazanacak" diye konuştu. Burada araya giren Dursun Özbek, "Biraz iyi hesap yapsaydınız, attığımız gol sayısı yüksek" ifadesini kullandı. Bu sözler salonda gülüşmelere neden oldu.

İLK DİJİTAL DESTEK PAKETİ DURSUN ÖZBEK'E
Ali Sami Yen Spor Kompleksi'nde gerçekleştirilen ve Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, sarı-kırmızılı kulübün ticaret direktörü Ali Öğüdücü, Turkcell Genel Müdürü Kaan Terzioğlu ile pazarlamadan sorumlu genel müdür yardımcısı İsmail Bütün'ün katıldığı basın toplantısında, anlaşma imzalandı. Turkcell Genel Müdürü Terzioğlu, ilk dijital destek paketini de Dursun Özbek'e takdim etti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Gol attıkça kazandıran paket
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN