'dan şampiyonluk sözü

Fenerbahçe 'ın Başkan ile en yakın sürede bir toplantı gerçekleştirecek. Kocaman'ın, bu toplantıda Ali Koç'a kapsamlı bir rapor sunacağı ve doğru takviyelerle takımın şampiyon olacağına olan inancını dile getireceği öğrenildi.

Giriş Tarihi: 7.6.2018
Aykut Kocaman'dan şampiyonluk sözü

Başkan olarak çalışmalara başlayan Ali Koç, şu an için en büyük sorun olan futbol yapılanması ile ilgili adımı en kısa sürede atacak... Başkan, İstanbul'a gelen Fransız Sportif Direktör Damien Comolli ve bir yıllık sözleşmesi bulunan teknik direktör Aykut Kocaman'la bir toplantı yapacak. Kocaman, Ali Koç ile yapacağı görüşmede kapsamlı bir rapor sunacak. Tecrübeli çalıştırıcı, kendisi ve takım hakkında oluşan birçok algıyı yıkmak için bire bir rakamlar ortaya koyacak ve gerçekte durumun ne olduğuna dair aktarımlar yapacak.

İLK SIRADA VALBUENA VAR
Kocaman'ın raporunda ilk sırayı Valbuena ile yaşadığı soruna dair rakamlar alıyor. Tecrübeli çalıştırıcı, Fransız yıldızın 11'de oynadığında ve oynamadığında takımın kazanma yüzdesi, oyuncunun bireysel durumu gibi başlıklarla konuyu açıklayacağı öğrenildi. Valbuena'nın sonradan girdiği maçlar sayesinde bu sezon kariyerinin zirvesine ulaştığına da vurgu yapılacak. Aykut Kocaman'ın raporunda, geleceğe dair tablo ise oldukça iyimser...

ŞAMPİYONLUĞA İNANIYOR
Kupada final oynayan, Süper Lig'i ikinci sırada tamamlayan tecrübeli çalıştırıcı, takıma 4-5 takviye yapılmasını isteyecek. Kocaman, kendi ekibine yaptırdığı scouting çalışmalarının sonucunu yine Koç'a sunacak. Tecrübeli teknik adam, temel olarak takımın doğru takviyelerle istenen futbolu oynayacağına ve şampiyon olacağına hatta gelecek 4-5 yıla ambargo koyabileceğine inanıyor.

2018-2019 ŞAMPİYONU!
İstanbul Mecidiyeköy'de bulunan Trump Towers AVM'nin önünde yer alan dev ekranda dün ilginç iki paylaşım dikkat çekti. Dev ekrana önce "Büyük başkan Ali Koç! Yaşasın Büyük Fenerbahçe" yazısı geldi. Ardından da "2018-19 şampiyonu" yazıldı. Kısa süre sonra ekranda normal yayın akışına dönüldü.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Aykut Kocaman'dan şampiyonluk sözü
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN