'de Comolli imzayı attı!

’nin yeni sportif direktörü için bir imza töreni düzenlendi. Törende basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Başkan Ali Koç ve Comolli, teknik direktör ve transferlerle ilgili önemli açıklamalar yaptı.

Giriş Tarihi: 13.6.2018 13:55 Güncelleme Tarihi: 13.6.2018 15:38
Fenerbahçe'de Comolli imzayı attı!

Fenerbahçe'nin yeni sportif direktörü Damien Comolli'nin imza töreni ve basın toplantısı Ülker Stadı'nda düzenlendi.. Basın toplantısı sırasında sarı lacivertli kulübün gündemindeki teknik direktörlük konusuyla ilgili de önemli açıklamalar yapıldı.

Başkan Ali Koç'un açıklamaları şöyle:

"PERSONELİMİZLE BİR TOPLANTI YAPTIK"

"Ne yaptık, aslında aşağı yukarı 1 hafta oldu. Çarşamba günü başladık. Başlar başlamaz personelimiz ile bir toplantı yaptık. Çalışma arkadaşlarımıza beklentilerimizi anlattık. Hep beraber huzurlu bir ortamda, mutlu bir çalışma ortamında çalışmayı istedik. Bunu isterken 2 önemli konuya değindik. İlki, eleştirmekten ve sormaktan çekinmeyin. Samimi olduğumuz müddetçe her şeye açık olduğumuzu söyledik. Dolayısıyla kendilerinden her daim proaktif ve interaktif olmalarını gerektik. İki konuda bunu istedik. Kendi sorumluluk alanlarında nasıl daha fazla katma değer katabileceklerini söylemelerini, önerilerini getirmelerini istedik. İlk öneriyi aldık, bunu çerçeveleyeceğim. Diğer konuda, tüm çalışanları ilgilendiren daha mutlu bir ortam sağlamak için ne gerekiyorsa getirin dedik."

"MALİ TABLO BEKLENTİMİZDEN KÖTÜ"

"Finansal ve hukuki konularla ilgili birkaç şey paylaşmak istiyorum. Neyi devraldığımızı görmemiz lazım. Bunun için 2 ayrı çalışma başlattık. İkisi de hızlı ve yoğun bir şekilde devam ediyor. Burada personel de teşekkür etmek istiyorum. Onların yardımıyla daha hızlı ve daha derin gidebiliriz. Neyi devraldığımızın resminin netleşmesini istiyoruz. Mali tablo beklentimizden biraz daha kötü.

Transfer konusunda Fenerbahçe'ye ilgi çok yoğun. Yönetimde görev dağılımını yaptık. İki başkan yardımcımız var; Semih Özsoy ve Burhan Karaçam."

ARKADAŞINA GÖNDER
Fenerbahçe'de Comolli imzayı attı!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN