Genç Kuğular, A Takım idmanında

Giriş Tarihi: 9.9.2014 13:12

Seramiksan Voleybol A Takımı, kulübün altyapı takımlarını hafta sonu gerçekleştirdiği antrenmana misafir etti.

Seramiksan Spor Kulübü A Takımı hafta sonu yaptığı antrenmanda Genç Kuğular'ı ağırladı. Genç voleybolcular, A takım oyuncularına sorular sordu, tavsiyeler aldı ve birlikte antreman yaptılar.

Kulübün altyapısında yetişen ve bu sezon itibari ile A Takımda görev yapacak olan Yeşim Astarlar, Pınar Yalın ve Çağla Cinan da antrenmana katıldı. Rol modelleriyle antreman yapma fırsatı da bulan genç voleybolcular profesyonel voleybol tekniklerini A takım oyuncularından görerek uygulama şansı yakaladılar.

Seramiksan Spor Kulübü Baş Antrenörü İsmail Yengil, "Altyapı sorunu ülkemizde birçok spor dalında en büyük problemlerin başında gelmektedir. Altyapı sistemleri yeterli olmadığı için ülkemizde genç sporcularımızın Türk sporuna kazandırılması mümkün olmuyor. Olsa bile bu sayı çok az. Biz Seramiksan olarak bu konuyu ciddiye alıyoruz. Genç Kuğularımızın gelecek ideallerinin oluşması ve A Takım ile iletişimini geliştirmek için düzenlediğimiz ortak antremanlarla, A takıma yükselmenin bir mucize olmadığını göstererek bu yolda motive edici bir etki yaratmaya çalışıyoruz. Bu yolda sağlam adımlar atmaya devam edeceğiz" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Genç Kuğular, A Takım idmanında
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN