Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 141. (EDHO) son bölüm tamamı tek parça izle!

02.10.2019 | 09:35

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 141. son bölüm tamamı yayınlandı. Atv'nin en çok izlenen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dün akşam ekranlara gelen yeni bölümüyle nefes kesti. Yayınlanan her bölümüyle reytinglere damgasını vuran dizinin yeni bölümü izleyenleri ekran başına kilitledi. Reyting hükümdarı dizi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) 141. son bölümünün tamamını tek parça olarak buradan hemen izleyebilirsiniz.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 141. Bölüm izle Yeni bölüm izle

Meftun Ailesi'nin başına geçen Feyyaz'ın, yakın zamanda başına bela olabileceğini anlayan Hızır, vakit kaybetmeden harekete geçer. Hızır Ali'ye gizli bir ekip kurmasını söyleyerek verdiği önemli görevle, düşmanından bir adım önde olmayı amaçlamaktadır. Meftunlardan gelecek tehlikelere karşı kuşandığı silahların, Sevda'ya zarar verip vermeyeceği de herkes tarafından merak konusu olacaktır. Feyyaz'ın en büyük dayanağı olan Melike, Çakırbeylilerle akraba olmamak adına elinden geleni ardına koymaz ve bu konuda gözünü ne kadar karartabileceğini kanıtlar. Yeğeni Sevda'ya, Çakırbeylilerin gelini olmanın bedelini göstermek için, ucu Façalılara da dokunacak bir plan hazırlar.

Bunca bela arasında, üretilen yeni silahın ticaretini yapmaya çalışan Hızır'ın karşısına büyük bir engel çıkar. Ağabeyinin ölüm emrini vererek edindiği düşmanı Behram, arkasındaki güçler sayesinde silahın satışına mani olacaktır. Etrafını kendi adamlarıyla donatmayı hedeflediği masanın, reisi olmaya göz diken Feyyaz ise bu düşmanlıktan nemalanma fırsatını kaçırmaz. Behram gibi bir düşmanın masadaki yerini kimse kabul etmeyecek olsa da, Hızır, şeytanla karşı karşıya gelebilmek için, onunla aynı yolda yürümesi gerektiğinin farkındadır.

Sıradaki

OTOMATİK OYNAT

BİZE ULAŞIN