Türkiye'nin en iyi haber sitesi

İstanbul’da bebekli tırnakçı kadın çetesi yakalanınca esnafı göğüslerini açarak 'Soyunuruz' diyerek tehdit etti!

İstanbul Şişli'de aralarında bebekli kadının da olduğu çete, tırnakçılık yöntemiyle esnafı dolandırmaya çalıştı. Durumu fark ederek polise ihbarda bulunan esnaf ile çalışanlar tarafından iş yerinden çıkartılmak istenen kadınlarla aralarında arbede çıktı. Kadınların elbiselerini çıkartır gibi yaparak esnafa “soyunuruz” tehdidinde bulunması ve yaşananlar güvenlik kameralarına yansıdı.

Olay, geçtiğimiz 23 Mart Cumartesi günü saat 13.30 sıralarında Şişli Fulya'da meydana geldi. İddiaya göre cadde üzerindeki bir iş yerine giren bir kadın, esnafa dürüm almak istediğini söyledi. Arkadaşları olduğunu ve ücretlerin ayrı ayrı ödeneceğini söyleyen kadının halinden şüphelenen esnaf da siparişin ücretini peşin istedi. Kadının uzattığı 200 lirayı alan esnaf, ardından 14 lira sipariş ücretini alarak paranın üstünü kadına teslim etti. Tırnakçı kadın, o esnada parayı sayıyormuş gibi yaparak el çabukluğuyla 150 lirayı cüzdanının arkasına gizledikten sonra dürümü almaktan vazgeçtiğini söyledi. Kadının paraları gizlediğini fark eden esnaf da paraları elinden geri alarak saydıktan sonra kadının dolandırıcı olduğunu düşünerek polis ekiplerine ihbarda bulundu.


Kadınlarla çalışanlar birbirine girdi
Esnaf parayı geri vermeyerek polis ekiplerini beklediği esnada tırnakçı kadın ve kucağında bebekli bir kadın ile 2 kadın, içeride taşkınlık çıkartmaya başladı. Bunun üzerine çalışanlar kadınları dışarıya çıkartmak istediği esnada aralarında arbede çıktı. Tarafların sözlü olarak tartışmasının ardından birbirine vurması üzerine işin içinden çıkamayacaklarını anlayan çeteden bebekli olan kadın, bu kez penyesini çıkartarak soyunmaya çalıştı. Parayı vermezsen "soyunuruz, bizi taciz ettiler" diyerek tehditte bulunan kadınlarla bir süre daha mücadele eden esnaf, ardından 200 lirayı geri verdi. Parayı alan kadınlar ardından hızla iş yerinden çıkarak kayıplar karıştı. Tüm bu yaşananlar ise güvenlik kameralarına saniye saniye yansıdı.


Esnafı üstünü çıkartıp "soyunuruz" diye tehdit etti
Görüntülerde, tırnakçı kadın tek başına içeriye girerek sipariş veriyor. Kadından sipariş ücretini alan esnaf paranın üstünü geri veriyor. O esnada diğer çete üyeleri de içeriye girerek esnafın kafasını karıştırmaya çalışıyor. Tırnakçı kadın esnafın verdiği paraların bir kısmını cüzdanının arkasına atıyor. Ancak paraları gizlediğini fark eden esnaf kadından paraları geri istiyor. Kadının vermemesi üzerine esnaf paraları çekerek elinden alıyor. Sözlü tartışmanın büyümesi üzerine çalışanlarla kadınlar arasında arbede yaşanıyor. Arbededen sonra kadınlardan biri penyesini yukarıya çekerek göğüslerini gösteriyor. Daha sonra esnaf kasadan 200 lirayı geri vererek kadınların gitmesine izin veriyor.

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
  • HER ZAMAN
;
ARKADAŞINA GÖNDER
İstanbul’da bebekli tırnakçı kadın çetesi yakalanınca esnafı göğüslerini açarak 'Soyunuruz' diyerek tehdit etti!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına " ; " koyunuz
BİZE ULAŞIN