Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'in cesedi sakladığı sandık ele geçirildi

Giriş Tarihi: 2.6.2016 14:36 Güncelleme Tarihi: 2.6.2016 16:38
Atalay Filiz'in cesedi sakladığı sandık ele geçirildi

İstanbul Tuzla'da evinin yakınlarında bulunan iki çocuk annesi kayıp tarih öğretmenini öldürdüğü iddia edilen seri katil 'in yakalanması için emniyetin çalışmaları devam ediyor. Atalay Filiz'in 2014'te Hadımköy'de kiraladığı depoda polis ekipleri baskın düzenledi

Atalay Filiz'in cesedi sakladığı sandık ele geçirildi. işte o sandık:

Ankara'da 2 İstanbul'da 1 cinayetin faili olarak aranan Atalay Filiz için çember daralıyor. Seri katil için özel ekip oluşturuldu. Polis önce Hadımköy'de kiraladığı depoya ulaştı. Çok sayıda CD bulundu. İzmir'e gittiği belirlenen Filiz'in bir öğrenci evinde iki gün kaldığı tespit edildi.

ATALAY FİLİZ'İN HADIMKÖY'DE KİRALADIĞI DEPODA ARAMA


Tarih öğretmeni Fatma Kayıkcı'nin de aralarında bulunduğu 3 kişinin katil zanlısı olarak aranan Atalay Filiz için çember daralıyor. Katil zanlısı son olarak İzmir'de görüldü. İstanbul'dan otobüsle pazar günü İzmir'e gittiği belirlenen Filiz'in girdiği internet kafede 4 saat kaldığı ve internetten ev arkadaşı aradığı öğrenildi. Yanındaki not kağıdına çok sayıda isim ve telefon yazan Filiz'in telefonla görüştüğü bir üniversite öğrencisinin yanında kalmak için anlaştığı belirtildi. 29 Mayıs günü öğrenci evine giren Filiz'in 2 gün boyunca bu evde kaldığı tespit edildi.

SERİ KATİL ATALAY FİLİZ'İN BABASI İT DALAŞINDA YUNAN JETİNİ DÜŞÜRMÜŞ

EV SAHİBİ ÖĞRENCİ İFADE VERDİ

Şüpheli Atalay Filiz'in evden ayrılmasının ardından yanında kalan kişinin katil zanlısı olduğunu öğrenen öğrenci, Buca'da polis merkezine gidip ifade verdi. Öğrencinin ifadesinde "Bana 29 Mayıs günü telefonla ulaştı. Para konusunda anlaştık birkaç gün yanımda kalmak istediğini söyledi. Bir valiz ve iki okul çantasıyla eve geldi. İki gün kaldı. Fazla konuşmadık. 31 Mayıs Sabahı saat 08.00'de evden ayrıldı. Giderken de bana "İş için Bodrum'a gidiyorum. İş bulamazsam yine buraya döneceğim o zaman seni ararım' dedi. Onun aranan biri olduğunu sonradan öğrendim" dediği öğrenildi.

'SERİ KATİL'İN İZİ İZMİR'DE ORTAYA ÇIKTI

SON OLARAK BU SABAH SAATLERİNDE ÇEŞMEDE GÖRÜLDÜ

Öte yandan İzmir'de Atalay Filiz'in arayan polise çok sayıda ihbar da geliyor. son olarak bu sabah Çeşme'de görüldüğü öğrenildi. Ankara, İstanbul ve İzmir polisi, şimdi İzmir'in dört bir yanında zanlıyı arıyor. Yapılan istihbarat çalışmalarında Yunanistan adalarına geçme ihtimaline karşılık tüm sahil kesiminde polis ve jandarmanın alarma geçtiği öğrenildi.

DEPODAN CD'LER ÇIKTI

Öğretmen Fatmla Kayıkçı'yı öldürdüğü iddia edilen ve Ankara'da da 16 Eylül 2013'te o dönemki Tümgeneral HASAN Hüseyin Demirarslan'ın TÜBİTAK'ta çalışan oğlu Göktuğ Demirarslan ve kız arkadaşı Elena Radchikova'nın öldürülmesi olayına karıştığı tespit edilen Atalay Filiz'in 2014'ün başında Hadımköy'de bir depo kiraladığı belirlendi. Polis ekipleri depoda inceleme yaptı. Şüphelinin depoyu ne zaman ve hangi kimlikle kiraladığı, hangi amaçla kullandığı yapılacak incelemeden sonra belirnecek depoda bir sandık içinde bulunan çok sayıda Kitap ve CD ile bir bisiklet bulundu.Polis CD'leri incelemeye aldı.

BANDIRMADA ALARM

Katil zanlısı Atalay Filiz'in büyük bir valizle görüldüğü ihbarı Balıkesir'in Bandırma İlçesi'ndeki polisi alarma geçirdi. Polis ekiplerinin yaptığı incelemede valiz taşıyan kişinin Atalay Filiz olmadığı ortaya çıktı.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Atalay Filiz'in cesedi sakladığı sandık ele geçirildi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN