Türkiye'nin en iyi haber sitesi

En güzel mübarek mesajları ve sözleri bu sayfada! - İşte resimli

Şaban ayının 15. gecesine denk gelen , müslümanlar tarafından heyecanla bekleniyor. Bu önemli gün vesilesi ile en güzel ile sizlerleyiz. Dualar ve ibadetler ile geçecek bu önemli günde ve sözleri bu başlık altından rahatlıkla indirilebilecek. Resimli Berat Kandili mesajlarını Whatsapp veya SMS olarakta paylaşabilirsiniz. İşte detaylar...

Giriş Tarihi: 10.5.2017 13:28 Güncelleme Tarihi: 10.5.2017 14:50
En güzel mübarek Berat Kandili mesajları ve sözleri bu sayfada! - İşte resimli Berat Kandili mesajları

Müslümanlar için çok değerli bir gün olan 'ne sayılı saatler kaldı. Bu önemli günde milyonlarca insan yine nı aratmaya başladı. Sevdiklerini unutmak istemeyen ve bugünün coşkusunu onlarla yaşamak isteyen okuyucularımız doğru adresteler. bu başlık altından rahatlıkla indirilebilecek ve Whatsapp veya SMS olarak paylaşılabilecek. İşte en güzel resimli Berat Kandili mesajları ve sözleri...

BERAT KANDİLİ'NDE HANGİ DUALAR OKUNUR?

EN GÜZEL RESİMLİ BERAT KANDİLİ MESAJLARI VE SÖZLERİ

Allah'ın rahmeti, bereketi sizinle olsun, gönül güneşiniz hiç solmasın, yüzünüz Aydın olsun, kabriniz nur dolsun, makamınız Firdevs, dualarınız kabul olsun. Kandiliniz kutlu olsun.

Allah'ın aşkıyla yan bu gece, Mevlana gibi dön bu gece, secdeye varıp huzura erince, şu fakiride an bu gece. Hayırlı kandiller…

Allah'ın adıyla başladığınız her işinizde başarılar dilerim.Berat kandiliniz mübarek olsun

Ellerin duaya uzandığı, sinelerin dostlara açıldığı, gözlerin masumiyet aradığı bu mübarek günde tüm dualarınız kabul olması dileğiyle iyi kandiller.

Bir damla umut serpilsin yüreğine, bin tatlı umut dolsun günlerine, hayallerin gerçekleri bulsun, bütün duaların kabul, Berat kandilin mübarek olsun.

Gecenin güzel yüzü yüreğine dokunsun, şeytan senden uzakta, melekler başucunda olsun, güneş öyle bir geceye doğsun ki duaların kabul kandilin mübarek olsun.

- Bu mübarek gecede ve onu takip eden günlerde Allah ailenize ve size huzur ve mutluluk bahşetsin, Berat kandiliniz kutlu olsun.

- Bu güzel Mayıs akşamında Berat kandiliniz kutlu, dualarınız kabul olsun. Nice kandillere...

- Bu hayırlı kandil gecesinde dostlarınız, sevdikleriniz sizi hatırlasın; sizin için dua edenler bol olsun. İyi kandiller.

- Bu dünya geçici, maddeye bağlanma, gönlümü ibadetin huzuru ve maneviyatı ile doldur. Hayırlı kandiller.

- Şerefeler ışıldasın, kandiller yansın, İslam'ın güneşi gönlünüzü aydınlatsın, sizin ve sevdiklerinizin mübarek Berat Kandili kutlu olsun.

- Berat kandili, temizlenme ve aklanma günüdür. Dualarınız, içten tevbeleriniz kabul olsun, Berat Kandiliniz kutlu olsun.

- Kandiller yansın, gök kubbe aydınlansın, ezanlar yankılansın, dualarımız kabul olsun. Berat kandiliniz kutlu olsun.

- Allah'ın rahmeti sizin, ailenizin ve sevdiklerinizin üzerinde daim olsun. Berat kandilinde günahlarınız affolsun.

- Üç ayların geldi, kandiller yandı. Bu mübarek günde ellerini göğe aç, tevbe et, gaflete düşmemek için Hakk'a dua et.

- Şaban'ın ortasındayız, Ramazan'a 15 kaldı... Bu Berat kandili akşamında şerefelerin ve kandillerin ışığı gönlünüzü hoş

etsin. Size ve ailenize mutluluklar... Kandiliniz mübarek olsun.

- Ramazan-ı şerifin habercisi Berat kandili geldi. Bugün günahların için tevbe et Cenbah-Hakk'a hamdet. Berat kandilin mübarek olsun.

- Vatanımızın şu zor günlerinde kandiller geleceği aydınlatsın, kandilin bereketi ülkemizin ve hepimizin üstünde olsun. Berat kandiliniz mübarek olsun.

- Berat temize çıkmak demektir. Gel bu mübarek gecede kalpten bir tevbe et günahların için af dile. Berat kandiliniz kutlu ve mübarek olsun.

- Bu gece tevbe alma vaktidir, Ramazan-ı şerif öncesi tevbe et dualarla, kendinin ve sevdiklerinin günahları affolsun. Berat kandilin mübarek olsun.

- Avuçlar açılsın, dualar semaya yükselsin, bu mübarek Berat kandili gecesi günahlarınız affolsun.

- Ramazan'ın habercisi bu mübarek Berat kandili gecesinde günahlarınız affolsun. Nice kandiller siz ve ailenizin yolunu aydınlatsın. Berat kandiliniz kutlu olsun.

- Allah'ın sevgisine, rahmetine ve affına mazhar olmak için bu mübarek Berat Kandilinde gönlünü ve ellerini göğe aç dualarla tevbe et. Berat Kandilin mübarek olsun.

- Berat kandili gönlünü aydınlatsın, nice kandillerde huzur ve mutluluklar dileğiyle...

- Umudunuz kaybolmasın, yarınlarınız kararmasın, kandiller aydınlatsın geleceğinizi, Berat kandili gönlünüzü hafifletsin. Amin. Berat Kandiliniz kutlu olsun.

- Berat kandiliniz kutlu olsun, rabbimiz sağlık, esenlik, mutluluk bahşetsin. Nice kandillere...

- Ya Rabb tevbemizi, dualarımızı, af dileklerimizi kabul et. Amin. Berat kandilimiz mübarek olsun.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
En güzel mübarek Berat Kandili mesajları ve sözleri bu sayfada! - İşte resimli Berat Kandili mesajları
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN