Philips televizyonları Türk'e emanet

Giriş Tarihi: 16.10.2014 15:28
Philips televizyonları Türk'e emanet

Yurtdışında önemli görevlere gelen Türk yöneticilere bir halka daha eklendi.

TP Vision Türkiye'de 3 yıldır Pazarlama Müdürlüğü görevini başarıyla yürüten Ayşegül Çekiç, artık firmanın Hollanda ofisinde Global Ürün Müdürü olarak görev yapacak.

2012 yılında Türkiye ofisi açılan TP Vision'da kuruluşundan bu yana Pazarlama Müdürü görevini yürüten Ayşegül Çekiç, artık şirketin Hollanda ofisinde Avrupa ve Rusya Bölgesel Ürün Müdürü olarak görev yapacak. Çekiç, yeni görevinde Avrupa ve Rusya bölgesinde tüketici teknoloji trendlerinin takip edilmesi; geniş, rekabetçi ve son teknolojileri barındıran Philips markalı televizyon ürün gamının geliştirilmesi ve sorumlu olduğu pazarlarda sunulmasından sorumlu olacak.

Ayşegül Çekiç, 1980 İzmir doğumlu. Lise eğitimini Bornova Anadolu Lisesi'nde tamamlayan Çekiç, sonra ise Boğaziçi Üniversitesi Makine Muhendisliği bölümünden mezun oldu. 2003 yılında Philips Türkiye'de iş hayatına atılan Çekiç, ilk 5 yıl içinde Aydınlatma Ürünleri bölümünde çok çeşitli satış ve pazarlama görevlerinde bulunduktan sonra 2010 yılında Philips Tüketici Elektroniği departmanında TV Pazarlama Müdürü oldu. Çekiç , 2012 Nisan ayından itibaren TP Vision Elektronik A.Ş. şirketinde Ülke Pazarlama Müdürü olarak çalışıyordu.
Ayşegül Çekiç, evli ve 1 çocuk annesi.
ARKADAŞINA GÖNDER
Philips televizyonları Türk'e emanet
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz