Rus turistlerin talebi artıyor

Giriş Tarihi: 1.8.2016 11:11 Güncelleme Tarihi: 1.8.2016 11:24
Rus turistlerin Türkiye talebi artıyor

Rusya Tur Operatörleri Birliği (ATOR), Rusya’dan ’ye yönelik uçuşlarda, ’de son dönemde yaşanan olaylara rağmen büyük artış olduğunu bildirdi.

TÜRK VE RUS UÇUŞ NOKTALARI ARTTI

Birliğin internet sitesinden yapılan açıklamada, Rus turistlerin 'ye yönelik talebinde önemli artış yaşandığı, bu nedenle Rus ve Türk havayolu şirketlerine ait uçuş noktası sayılarında da artış olduğu belirtildi.

YENİ NOKTALARA HAREKET BAŞLADI

Açıklamada, Rusya'nın 'ye yönelik tarifeli uçuşlara getirdiği kısıtlamaların kaldırılmasından itibaren havayolu şirketlerinin yeni noktalara uçuşlar gerçekleştirmeye başladığı kaydedilirken, Antalya'nın yanı sıra Bodrum ve Dalaman gibi bölgelere de artık direk uçuşlar yapıldığına işaret edildi.

Rusya Sivil Havacılık Kurumu, geçtiğimiz haftalarda 'ye yönelik uçuşlara uygulanan kısıtlamaların kaldırıldığını açıklamıştı.

KRİTİK GÖRÜŞMEDE ELE ALINACAK

Öte yandan, Türkiye'ye yönelik charter uçuşlarına yönelik kısıtlamalar devam ederken, bu konunun Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ile 9 Ağustos'ta St. Petersburg kentinde gerçekleştireceği görüşmede ele alınması bekleniyor.Kaynak: AA
ARKADAŞINA GÖNDER
Rus turistlerin Türkiye talebi artıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz