100 STK'dan tarihi çağrı

Aralarında Memur-Sen, Ensar, İlim Yayma, Hak-İş, , MÜSİAD, Askon, Anadolu Platformu gibi yaklaşık 100 Sivil Toplum Kuruluşu “Ortak Akıl Platformu” çatısı altında İstanbul Haliç Kongre Merkezi’nde tarihi bir açıklama yapacak. lerden önce Türkiye’nin geleceği hakkında önemli açıklamalar yapacak olan Sivil Toplum Kuruluşları ortak bir deklerasyona imza atacak.

Giriş Tarihi: 26.5.2015 11:28 Güncelleme Tarihi: 26.5.2015 14:11
100 STK'dan tarihi seçim çağrı
Türkiye 7 Haziran lerine kilitlendi. Siyasi partiler (,,), illegal terör örgütleri (,, ) arkalarına küresel güçleri de alarak bir seçim ittifakı kurarak AK Parti iktidarına savaş açarken, Anadolu'dan doğan STK'lar milli iradeye sahip çıkıyor.

50 STK "ORTAK AKIL PLATFORMU"NU KURDU

İçlerinde Memur-Sen, Ensar, İlim Yayma, Hak-İş, , MÜSİAD, Askon, Anadolu Platformu gibi yaklaşık 100 Sivil Toplum Kuruluşu "Ortak Akıl Platformu" çatısı altında İstanbul Haliç Kongre Merkezi'nde tarihi bir açıklama yapacak. Seçimlerden önce Türkiye'nin geleceği hakkında önemli açıklamalar yapacak olan Sivil Toplum Kuruluşları ortak bir deklerasyona imza atacak. Açıklamada Türkiye'nin geleceği, milli iradeye sabotaj ve yeni vesayet sistemi denemeleri hakkında önemli açıklamalar yapılacağı belirtiliyor.

Yer: Haliç Kongre Merkezi/İstanbul
Tarih: 27 Mayıs 2015/Çarşamba
Saat: 10: 45

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
100 STK'dan tarihi seçim çağrı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN