Türkiye'nin en iyi haber sitesi

unuzun kalıcı olmasını istiyorsanız...

unuz gün içinde yok oluyorsa...Küçük bir dokunuşla rujunuzu sabitleyerek dağılmasını önleyebilir ve daha uzun süre dudaklarınızda kalmasını sağlayabilirsiniz.

Giriş Tarihi: 10.5.2018 09:18 Güncelleme Tarihi: 10.5.2018 09:19
Rujunuzun kalıcı olmasını istiyorsanız...

Evden çıkarken sürdüğünüz unuz gün içinde dağılır. Özellikle kırmızı ruj, dişlerinize bulaşarak kötü bir görüntü oluşturur. Ancak küçük bir hile ile rujunuzu sabitleyerek hem dağılmasını önleyebilir hem de daha uzun süre dudaklarınızda kalmasını sağlayabilirsiniz.

ALLIK YÖNTEMİ

Rujunuzun kalıcı olmasına yardımcı olacak uygulaması için ihtiyacınız olan ruj, rujunuzun rengine benzer bir tonda allık, kağıt mendil ve kabarık yumuşak bir makyaj fırçası. İlk olarak her zamanki gibi rujunuzu dudaklarına sürün. Daha sonra kağıt mendili ikiye ayırarak ince parçasını dudaklarınızın üstüne koyun ve fırça yardımıyla hafif dokunuşlar ile allığınızı mendilin üstünden dudaklarınıza sürün. Kağıt mendil filtre görevi görerek dudaklarınızda çok fazla pudra kalmasını ya da fırçanıza rujun bulaşmasını engelleyecektir. Allık yerine transparan pudra da kullanabilirsiniz. Ancak transparan pudra, dudaklarınızın üstünde kireçli bir görüntü vererek doğal olmayan bir bitiş sağlar

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Rujunuzun kalıcı olmasını istiyorsanız...
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN