Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Gazap!

Yunus ekiplerinin havaya ateş açması sonrası galeyana gelen taraftarlar ile polis arasında çatışma çıktı. Polisin biber gazı kullanması ortalığı savaş alanına çevirdi

Giriş Tarihi: 12.5.2013
İnönü Stadı'ndaki maçlardan önce Beşiktaşlı taraftarların toplanma alanı olan Sinanpaşa Camii'nin yanında dün savaş sahnelerini aratmayacak görüntüler yaşandı. Bu bölgede toplanan Beşiktaş taraftarı, maç saatine doğru iyice kalabalıklaşarak trafiği durdurdu. Bu esnada taraftarlar polis tarafından yolu açmaları konusunda uyarıldı. Yolu açmayan taraftarlar tezahürata devam ederken oradan geçen iki yunus ekibinin havaya uyarı ateşi açması, siyah-beyazlıları galeyana getirdi. Bu dakikadan sonra olaylar çığırından çıkarken sokakta büyük çatışma yaşandı, polis biber gazı kullandı. Taraftarlarsa polise kaldırım taşları ve bira şişeleri fırlattı.

ÇOCUKLAR ETKİLENDİ
Olaylar sırasında kullanılan biber gazından kadın ve çocuklar da etkilenirken ortaya korkunç görüntüler çıktı.

ŞİŞELER HAVADA UÇUŞTU
Beşiktaş'ta dün her şey güzel başladı. Her önemli maçta olduğu gibi taraftar çarşıda toplandı. Takımı karşılamak için yolu kapatan taraftarların içinden geçen iki yunus ekibi havaya ateş açınca yukarıda görüntüler ortaya çıktı.

TUĞLA ATTI
Bir Beşiktaşlı taraftar yüzünü kapatarak polis kuvvetlerine tuğla attı.

ÇILDIRDILAR
Beşiktaş taraftarı ne bulursa güvenlik kuvvetlerine fırlattı.

ÇOCUKLARIN GÜNAHI NE?
Yine biber gazı yine aynı görüntüler. Ama en çok da hiç günahı olmayan çocuklar etkilendi.

Polis olaylarda 29 kişiyi gözaltına aldı
Beşikta ş ile Gençlerbirliği arasında oynanan karşılaşma öncesinde polis ile taraftarlar arasında çıkan olaylarda 29 kişi göz altına alındı. Polise bira şişeleri ve yerden söktükleri kaldırım taşlarıyla saldıran gruba emniyet güçleri, biber gazı ve tazyikli su ile müdahale etti. Polisin, olaylara karışan 29 kişiyi gözaltına aldığı bildirildi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Gazap!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN