sonunda patladı!

Giriş Tarihi: 12.9.2013 13:05 Güncelleme Tarihi: 12.9.2013 13:08

Kulübü Başkanı , "Galatasaray, her başarılı olduğu branştaki hocasını bir yerlere kaptıracaksa bütün ların işlerini biz yapalım, daha ucuza gelir" dedi.

Fox International Channels ile yapılan reklam satışı anlaşması imza töreninde basın mensuplarının sorularını cevaplandıran , teknik direktör 'in durumuyla ilgili olarak çarpıcı açıklamalarda bulundu. Terim'in her zamanki gibi milli takımda da başarılı olduğunu kaydeden Aysal, " Türkiye için büyük bir fedakarlık yaptı. Böyle bir kulübün hocasını 4 maç için milli takıma göndermesi, a büyük bir destektir. Federasyon da inşallah, Fatih Terim konusunda bizim yaptığımız fedakarlığa aynı incelikte karşılık verecektir. Galatasaray her başarılı olduğu branştaki hocasını bir yerlere kaptıracaksa bütün federasyonların işlerini biz yapalım daha ucuza gelir" ifadelerini kullandı.

Galatasaray ve milli takımın alacağı başarılı sonuçların her zaman Türkiye'nin lehine olacağını belirten Aysal, "Hocamız, zamanı geldiğinde kararını açıklayacak. Lütfen hocanın ne Galatasaraylılığını ne de milli sevgisini sınamayın, sorgulamayın. Sözleşme için bir görüşmemiz yok. Israrlı değilim. Zamanı gelince görüşmeyi yaparız. Hiç de aceleci değiliz" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ünal Aysal sonunda patladı!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN