Türkiye'nin en iyi haber sitesi

İtalya'da günün adamı!

Giriş Tarihi: 22.9.2014
Prandelli'nin milli takımdan ayrılmasından sonra Galatasaray'daki performansını yakından takip eden İtalyan medyası, sarı-kırmızılı takımın ligde çok zayıf bir takıma mağlup olduğuna dikkat çekti ve 3 maçta 4 puan alabilen Prandelli'nin üzerinde kara bulutlar gezdiği yorumunu yaptı.

YARDIMCI OLARAK ERDAL KESER'İ İSTEMEMİŞTİ
Kariyerinde ilk kez ülkesi dışında çalışan Prandelli, yönetimin, "Erdal Keser yardımcın olsun" önerisini kabul etmemişti. Cesare Prandelli yanında Gabriele Pin, Renzo Casellato, Giambattista Venturati ve Di Palma'dan oluşan teknik ekiple Galatasaray'da işbaşı yaptı. Süper Lig'in yabancısı İtalyan antrenörler Balıkesir'i iyi analiz edemedi.

MUHALEFET KOLLARI SIVADI
Galatasaray yönetiminin aldığı Olağanüstü Genel Kurul kararı sonrası muhalefet, düğmeye bastı. Eski yönetici Mehmet Helvacı'nın organize ettiği toplantıda Ünal Aysal'a muhalif isimler, dün İstanbul'da bir araya geldi. 25 Ekim'de yapılacak kongre için 2 Ekim'e kadar ortak bir isim bulmaya çalışan muhalefetin ilk toplantısında, herhangi bir aday üzerinde uzlaşma sağlanamadı. Seçim için listelerin en son 3 Ekim'de Divan Başkanlığı'na teslim edilmesi gerekiyor. Başkan adayları arasında ismi geçen Adnan Öztürk'ün böyle bir niyetinin olmadığı gelen haberler arasında.

KALSIN: % 24.1 GİTSİN: % 75.9
Sarı kırmızılı taraftarların internetteki en büyük buluşma noktası olan webaslan.com'da düzenlenen "Ünal Aysal kalmalı mı?" başlıklı ankete katılan taraftarların yüzde 75.9'u 'hayır' cevabını verdi. Başkan Ünal Aysal'ın başkanlığa devam etmesini isteyenlerin oranı ise yüzde 24.1 olarak gerçekleşti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İtalya'da günün adamı!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN