Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Sırp işkencesi!

Beşiktaşlı taraftarlar, maç için gittikleri Belgrad'da pasaport çilesi yaşadı. Sırbistan polisi, yolcuları uçağın kapısında karşılayıp, pasaportlarına el koydu. Başkan Fikret Orman için de Türkiye elçiliği devreye girdi

Giriş Tarihi: 23.10.2014
Sırp işkencesi!
Sırbistan'da Türkiye vatandaşları için vize uygulaması olmamasına rağmen, Partizan-Beşiktaş maçı için Belgrad'a giden taraftarlar büyük bir şok yaşadı. THY'nin yolcuları uçağın kapısında Sırp polisi tarafından karşılandı. Güvenlik güçleri, taraftarların yanı sıra işadamları, gazeteciler ve farklı milletlerin vatandaşlarının da pasaportuna el koydu. Daha sonra yolcular pasaport noktasına çağrıldı. Pasaport kontrolünden geçiş yaklaşık 1.5 saat sürerken aşırı güvenlik önlemleri tepkiyle karşılandı. Sadece Beşiktaşlı taraftarları taşıyan Jolly Tur'un özel uçağına ise aynı prosedür uygulanmadı.

ORMAN, TARAFTARA SAHİP ÇIKTI

Bu uçakla Belgrad'a gelenler, kendilerinden bir saat önce havalimanına inen diğer uçağın yolcular işlem yaptırırken, sorunsuz bir şekilde kontrolden geçtiler. Güvenlik güçleri, havalimanından şehire giden taraftar gruplarının otobüslerini takibe aldı. Başkan Fikret Orman da pasaport çilesini yaşayanlar arasındaydı. Önceki akşam Sırbistan'a giden Orman, uzun süre havalimanında bekletildi. Devreye Türkiye elçiliğinin girmesinin ardından, ülkeye giriş yapabilen Orman, aynı uçaktaki gazeteci ve taraftarların işlemleri bitene kadar havalimanından ayrılmadı.

TUZAĞA DİKAT!


Beşiktaş'a Partizan maçında ofansif futbol oynatmayı planyan teknik direktör Bilic, karşılaşma öncesi talebelerine bir dizi uyarıda bulundu. Oyuncularından öncelikle sinirlerine hakim olmalarına isteyen Bilic, "Rakibimiz sizi gerilim tuzağına çekmek isteyebilir. Buna çok dikkat edin ve gereksiz yere kart görmeyin" dedi. Üç puanı almak için kazanmayı rakipten daha çok istemeleri gerektiğini belirten Hırvat hoca, "Maça agresif başlayıp, oyun kontrolünü elimize almalıyız. Şut denemesinde bulunmaktan korkmayın. Bireysel hata yapmayın" ifadelerini kullandı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Sırp işkencesi!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN