Yönetim gerildi!

Giriş Tarihi: 8.11.2014
Yönetim gerildi!

Vahid Halilhodzic'in yerine Ersun Yanal ile prensipte anlaşma sağlanması bordo-mavili yönetim içinde çatlak seslere neden oldu

Trabzonspor'da teknik kriz çıktı! Ligde istenen başarıyı gösteremeyen Vahid Halilhodzic'in yerine Ersun Yanal ile prensipte anlaşma sağlanması bordo-mavili kulüp içinde sorun yarattı. Yönetimde bazı isimlerin Ersun Yanal ismine muhalif oldukları ve yanlış tercih yapıldığını savunduğu, başkanın ise bu kişilere tepki gösterdiği öğrenildi.

ERSUN YANAL İLE 2. BULUŞMA
Trabzonspor 'un başına geçmek için Vahid Halilhodzic ile resmen yolların ayrılmasını bekleyen Ersun Yanal dün İstanbul'da bordo-mavililerle tekrar bir araya geldi. Kulüp başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu ve CEO Burak Gürdal ile son ayrıntıları konuşan Yanal, Boşnak çalıştırıcı ile ipler koparılmadan herhangi bir açıklama yapılmamasını istedi. Ayrıca Yanal'ın mevcut kadroyu yeterli gördüğünü söylediği ve devre arasında yüksek maliyetli bir takviye beklentisinin olmadığı gelen haberler arasında. Bu arada Yanal ile Trabzonspor yönetiminin, 3.1 milyon Euro'ya anlaşma sağladığı öğrenildi.

EKİBİNİ HAZIRLADI
Ersun Yanal, Trabzonspor'da birlikte çalışacağı ekibini bile hazırladı. Fenerbahçe'de birlikte görev yaptığı yardımcıları Volkan Kazak, Recep Karatepe, Niyazi Eniseler'i de yanında götürecek olan tecrübeli teknik adamın, bordo-mavili takım ile ilgili analizleri hazırlamaya başladığı öğrenildi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Yönetim gerildi!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN