Türkiye'nin en iyi haber sitesi

1 soru 1 cevap

Giriş Tarihi: 13.11.2014
1 soru 1 cevap
ERSUN YANAL TRABZON'DA BAŞARILI OLUR MU ?

İSKENDER GÜNEN
Bana göre sorun sistemsizlik. Bir usta diyor ki; "Gideceği limanı bilmeyen gemiye hiçbir rüzgardan hayır gelmez." Geçen sezon özellikle ligin ikinci yarısında takım olma yolunda önemli adımlar atıldı. Fakat sezon sonu Trabzonspor'un tarihinde olmayan, belki de bir daha olmayacak bir transfer kirliliği yaşandı. Eğer akılcı bir biçimde takım yapılanması gerçekleştirilseydi acaba bugün nasıl bir tablo ortaya çıkardı? Bunda yönetimin çok büyük payı olduğu gerçeğini kimse göz ardı etmesin. Teknik adam seçimleri çok hayati bir olaydır. Sadece benim yönetime soracağım bir soru var... Neden Vahid Halilhodzic'ti veya şu an neden Ersun Yanal?

AHMET ÇAKAR
Olma ihtimali yüksek. Çünkü Trabzonspor kadrosu puan tablosunda bulunduğu yeri hak etmeyen bir kadro. Önemli oyuncuları var. Gerekli uyumu sağlayamadılar. Yanal ligin en tecrübeli isimlerinden biri. Teorik olarak Trabzonspor'u yukarı taşıyabilecek bir isim.

ERMAN TOROĞLU
Olur . Bir dezavantajı var, Trabzon'daki eski futbolcular.

ÖMER ÜRÜNDÜL
Eğer dış etkenlerden etkilenmezse elinde iyi oyunculardan kurulu geniş bir kadro var. Başarılı olur diye düşünüyorum.

LEVENT TÜZEMEN
Ersun hoca, F.Bahçe'yi şampiyon yaparak büyük takım çalıştırma konusunda üzerindeki baskı ve stresi attı. Trabzon'da başta yabancılar olmak üzere iyi bir kadro var. Trabzon, Ersun hocayla ligin en çok koşan takımı olmaya adaydır. Ayrıca Ersun hocanın sistemi sayesinde hücumu ve savunmayı birlikte yapmayı öğreneceği gibi her maçta keyif verecektir. Sadece Ersun hocanın önündeki kritik eşik Trabzon medyasıdır. Geçmişteki gibi restleşmekten çok uzlaşmacı olursa Ersun hoca Trabzon'da sorun yaşamaz.

GÜRCAN BİLGİÇ
Ersun Yanal Trabzonspor'a kendi oyununu oynatamaz ama halefinden daha iyi performans gösterir. Daha gövdeli ve tehdit eden bir takım yaratır.

METİN TEKİN
Seçeceği ve oynatacağı oyuna çok bağlı. Eğer o çok iyi bildiği oyunu oturtabilirse ben fark yaratıp başarılı olacağını düşünüyorum.

FATİH DOĞAN
Trabzonspor yakın geçmişte çok hatalar yaptı. Vahid Halilhodzic'in Dünya Kupası'ndan bu kadar havalı, kibiri tavan yapmış olarak çıkmasını hesaba katmadı. Vahid hocayı gönderip takımın başına Ersun Yanal'ı getirerek Trabzonspor doğru bir iş yaptı ancak yeni teknik direktörün işi hiç kolay değil. Fakat ben inanıyorum ki Ersun hoca geniş ve iyi bir kadroya sahip olan Trabzon'da Vahid hocanın istatistiklerini katlayarak başarılı olacaktır. Ama başarının çıtası ne derseniz; F.Bahçe, Beşiktaş ve G.Saray'ın arasından sıyrılması en azından bu yıl için zor gözüküyor. Ama Trabzon kadro derinliği açısından büyük bir potansiyel.

BÜLENT TİMURLENK
Yanal gittiği her takıma imzasını atmayı başarmış ve Yanal'ın takımı haline getirmiş çok değerli bir teknik adam. Şenol Güneş'in tepeye çıkardığı kadroda da Yanal'ın büyük emekleri vardı. Sezon başında büyük haksızlığa uğrayan Yanal, elindeki malzemeden her zaman lezzetli bir sofra kurmayı başarmış bir şef. Bu sezon şampiyonluk zor ama Yanal Trabzonspor için en doğru tercih.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
1 soru 1 cevap
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN