Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Hacıosmanoğlu'ndan şok sözler!

Trabzonspor Kulübü Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu'ndan, Sadri Şener hakkında gündem yaratacak sözler...

Giriş Tarihi: 18.12.2014 16:49 Güncelleme Tarihi: 18.12.2014 22:26
Hacıosmanoğlu'ndan şok sözler!
Trabzonspor Kulübü Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, "Mali genel kurulda Trabzonspor sevdalılarından rica edeceğim, satın alma yetkisi istiyoruz, satma yetkisi değil. Bize mali genel kurulda sadece satın ama yetkisi versinler" dedi.

Kulübün Mehmet Ali Yılmaz Tesislerinde düzenlediği basın toplantısında konuşan Hacıosmanoğlu, yaklaşık 1,5 yıldır yönetimdeki arkadaşlarıyla Trabzonspor sevdalılarına hizmet etmeye çalıştıklarını söyledi.

Doğruları ve yanlışlarının olduğunu anlatan Hacıosmanoğlu, "İş yapan doğru da yapar, yanlış da yapar. Yaklaşık 3-4 aydır hiç konuşmuyorum. Konuşanlara da cevap vermiyorum. İşimi samimi Trabzonspor sevdalılarına karşı layıkıyla yapma mücadelesi veriyorum. Bazen bazı noktalara geliyorsunuz, kamuoyunu aydınlatmak için konuşma gereği hissediyorsunuz" diye konuştu.

Hacıosmanoğlu, cumartesi günü olağan mali genel kurulun yapılacağına vurgu yaparak, bir haftadan beri insanlarda "Derneğe taşınır, taşınmaz menkul veya gayrimenkul satın alınması, bunlar hakkında ayni hak tesis edebilmesi için yönetim kurulu yetki verilmesi"ni düzenleyen 7. madde heyecanının olduğunu kaydetti.

"Konuşacak başka bir şey bulamıyorlar onu konuşuyorlar" diyen Hacıosmanoğlu, şöyle konuştu:

"Mali genel kurulda Trabzonspor sevdalılarından rica edeceğim, satın alma yetkisi istiyoruz, satma yetkisi değil. Bize mali genel kurulda sadece satın ama yetkisi versinler. Biz Trabzonspor'a birşeyler satın alalım, katalım, bizden önce nasıl satıldıysa bizden sonra gelecek olanlar, eğer satmak isterlerse onlara satın alma yetkisi Trabzonspor sevdaları verir, onlar satar. Satacak olanlara da biz satmaları için malzeme hazırlayalım. Onun için satmama yetkisi istiyoruz. Başka birşey istemiyoruz."
ARKADAŞINA GÖNDER
Hacıosmanoğlu'ndan şok sözler!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN