İbrahim Akın: Mehmet Berk beni tehdit etti

Futbolcu İbrahim Akın, Savcı Mehmet Berk'in kendisini sorguda tehdit ettiğini söyledi.

Giriş Tarihi: 23.1.2015 14:21 Güncelleme Tarihi: 23.1.2015 16:05
İbrahim Akın: Mehmet Berk beni tehdit etti
Şike soruşturmasında sanık olan futbolcu İbrahim Akın Fanatik gazetesine konuştu. Akın, Cemaat'e yakınlığıyla bilinen Savcı Mehmet Berk'in kendisini sorguda tehdit ettiğini söyledi. Akın "beni çocuklarımla tehdit etti, bir daha eve dönemeyeceğimi, onları göremeyeceğimi söyledi. 5 saat sorguladı beni, 5 saat boyunca tehdit etti. O beni çocuklarımla tehdit etti, beddua etmiyorum ama, Allah da onu çocuklarıyla sınasın" dedi.

İşte Akın'ın söyleşisinin o bölümü:

En çok kime kızgınsın?

- Savcı Mehmet Berk'e... O üç kişiden birisi de o. Beni tehdit etti. Beni çocuklarımla tehdit etti, bir daha eve dönemeyeceğimi, onları göremeyeceğimi söyledi. 5 saat sorguladı beni, 5 saat boyunca tehdit etti. O beni çocuklarımla tehdit etti, beddua etmiyorum ama, Allah da onu çocuklarıyla sınasın.

Çok öfkelisin...

- Evet... Ona hakkımı helal etmeyeceğim. Gelecek, benden özür dileyecek. Fakat bu durumda dahi helallik vermeyi düşünmüyorum.

Bu durumu nasıl ispat edebilirsin?

- Benim poliste ve savcıda verdiğim ifadeleri yan yana koyup okuyun, her şeyi anlarsınız. Çünkü savcı, benden sürekli isim istedi ve vermezsem diye tehdit etti. O zamanki avukatım da 'istediklerini kabul et ki akşam evine git, çocuklarını sev' dedi. Polisteki ifadem ile savcıdaki ifadem bu yüzden birbiriyle çok alâkasız.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İbrahim Akın: Mehmet Berk beni tehdit etti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN