Türkiye'nin en iyi haber sitesi

kongresinde

Olağan Mali ve İdari kongresinde "aidat" ücretleri tartışmalara ve ya sebep oldu.

Giriş Tarihi: 14.5.2016 15:23 Güncelleme Tarihi: 14.5.2016 15:28
Beşiktaş kongresinde kavga

BEŞİKTAŞ, ŞAMPİYONLUK İÇİN SAHADA

Siyah-beyazlı kulüpte olağan mali ve idari kongre BJK Akatlar Arena'da bugün gerçekleşiyor. Kulübün aldığı yeni karar sebebiyle 5 bin TL'ye yükseltilmek istenilen aidat ücretleri kongre üyeleri arasında ya sebep oldu.

ÖNCE AĞIZ DALAŞI...

Tribünlerde birbirleriyle ilk olarak ağız dalaşıyla başlayan kavga ardından arbedeye dönüştü. Olaylar büyümeden yatışırken, Kongre Divan Başkanı Atıf Keçeçi'nin oylamaya sunduğu 5 bin TL'ye çıkması istenilen siyah-beyazlı kulübe girişte aidat ücreti ise oy çokluğuyla kabul edildi.

BORÇ 1.3 MİLYAR LİRA

BJK Akatlar Spor Kompleksi'nde gerçekleştirilen kongre saat 10.00'da başladı. Siyah-beyazlı kulübün Olağan Mali ve İdari Kongresinde borçta açıklandı.

Kulübü Denetleme Kurulu Başkanı Feyyaz Tuncel, 31 Ağustos 2015 itibariyle kulübün konsolide borcunun 1 milyar 328 milyon 101 bin 108 TL olduğunu söyledi.

Feyyaz Tuncel, Beşiktaş Kulübü ve bağlı ortaklarının alacaklarının toplamının ise 167 milyon 583 bin 47 TL olduğu da ayrıca dile getirildi.

Öte yandan Tuncel, 2012 yılından beri en yüksek gelire ulaşılan 2015 yılında Kartal Yuvası'nda da yüzde 34'lük bir gelir artışı olduğunu ifade ederken, cu satışlarından da 56 milyon TL gelir elde edildiğini sözlerine ekledi.

BEŞİKTAŞ'A DOPİNG KONTROLÜ İSTİFA GETİRDİ!

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Beşiktaş kongresinde kavga
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN