Beşiktaş’a gidebilir!

F.Bahçe Basın Sözcüsü Uslu, transferin %90’ını bitirdiklerini söyledi ve ekledi: "Taraftarlarımız yıldız transfere alışmış ama faydalanma açısından özel seçilmiş oyuncular transfer ettik. , Beşiktaş'a gidebilir, biz böyle şeyleri aştık"

Giriş Tarihi: 7.7.2017
Volkan Şen Beşiktaş’a gidebilir!
Fenerbahçe Genel Sekreteri ve Basın Sözcüsü , Topuk Yaylası'nda soruları yanıtladı. İşte Uslu'nun ağzından kulübün transfer politikası: Transferlerin %90'ı bitti, bazı şeyler gelişirse yenileri olabilir. Oyuncu satmadan alamıyoruz. Birini satabilirsek alacağız. ve Van der Wiel kulüp bakıyorlar. Van der Wiel'e inşallah talip çıkar. Volkan Şen'e şu anda teklif yok, menajerleri 'Olabilir' diyor. (Volkan, Beşiktaş'a gidebilir mi sorusu üzerine) Volkan Şen. Beşiktaş'a gidebilir. Biz öyle şeyleri aştık. Finansal Fair Play anlaşmasına uygun ilerliyoruz. Taraftarlar yıllardır yıldız transferlere alışmış, onlara da hak veriyorsun. Yaptığımız transferler faydalanma açısından hepsi özel seçilmiş oyuncular. 2-3 aydır çalışılmış isimler.

LENS İÇİN GÖRÜŞTÜK
Lens'in menajeriyle en az 5 kere konuştuk, önce yüksekten uçuyordu, şimdi belli bir seviyeye geldiler. Problem Sunderland. Menajeriyle konuştuk, Sunderland'i hallederse alacağız dedik. Lens geçen sene sıfır maliyetle geldi. Bu tür oyuncuları beklemek gerekiyor. Sunderland 6-7 milyon Euro'dan aşağı vermeyiz dedi. Kjaer ile ilgili bize resmi yazılı bir teklif yok.

BEN ARFA LİSTEDE YOK
Geçen sene devre arasında Rodriguinho'yu almaya çalıştık ama adam patlama yaptı. Brezilya'nın en iyi oyuncularından biri haline geldi. 6-7 saat bekledik, yapamadık, başkanları bırakmadı. Mehmet Ekici transferiyle ilgili olarak; Olcay Şahan nasıl gitti bedavaya diye basının yargılaması lazım. Advocaat'ın dediği gibi engellediler. Rakiplerini yeneceksin, yenmezsen konuşamazsın. Kendi sahanda 12- 13 puan kaybedilir mi? Valbuena ve Dirar'a bonservis bedeli ödedik, Kameni'ye ödemedik. Hatem Ben Arfa için çok uğraştık, getirememiştik. Şu anda gündemimizde değil. Ahmethan Köse ve Oğuz Kağan diye iki genç oyuncumuz var. Çok iyiler. Belki bir kapı kapanır, diğer kapı açılır hayat böyle.

KOCAMAN FUTBOLUN OBRADOVİC'İ
Uslu, Aykut Kocaman için, "Basketbolda bir Obradovic varsa futbolda da Aykut Kocaman var. Nasıl basketboldan Ozan Balaban sorumluysa futboldan da Ali Yıldırım sorumlu. Aynı şekilde düzen getireceğiz. Futbol sonuca dayalı bir şey, biz inanıyoruz. Bizim olmazsa olmazlarımız var bu sene. Hep beraber F.Bahçe'yi başarıya taşıyacağız" ifadelerini kullandı. Uslu, eski hoca Advocaat'ı ise şu sözlerle eleştirdi:

SAVAŞTA ASKER ELEŞTİRİLMEZ
"Advocaat iyi bir insandı, biraz fazla Avrupalıydı. Savaşa giderken askerlerle ilgili olumsuz konuşulmaz. Bu askerler işe yaramaz denmez. Sen bu takımla Monaco'yu yendin, Manchester United'ı yendin, Feyenoord'u iki kere yendin. Beşiktaş'ı 1 kez yendin bir kez de berabere kaldın. G.Saray'ı iki kere yendin. Bu takım bunları yenecek güçteydi ama devre başladığında Adana ile berabere kalırsan taraftar kızar haklı olarak. Yaz çalışmaları çok önemli, belki de o çalışmaları iyi yapamadı."

TFF BİZE BİZ ONLARA MUHTACIZ
Uslu TFF için de şunları söyledi: Umut ediyoruz ki çifte standartlar ortadan kalkacak. Federasyon bizi yöneten insanlar... Biz diyalog kuracağız. Biz onlara onlar bize muhtaç. Neden sustuğumuzu biliyoruz, gerekirse başka eylemler de yaparız ama yapmadık yapmıyoruz. Fenerbahçe olarak Türk sporuna hizmet veriyoruz. Şampiyonluğun gitmesinde yönetim olarak biz de hatalıyız. Çifte standart var. Federasyon yönetiminden bu işleri düzetmesini bekliyoruz. Haksız yere düşenler de oluyor. Adaletsizlikler yapılıyor, Trabzon'a yapıldı, diğer takımlara yapıldı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Volkan Şen Beşiktaş’a gidebilir!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN