Kurtarmaya gelen polislere taşlı sopalı saldırı

İstanbul Ataşehir'de taksici ile 2 yolcu arasında çıkan kavgaya, taksiciyi tanıyan mahalleli de dahil oldu. Mahallelinin arasında kalan 2 kişi, bir araç tamirhanesine sığındı.

Taksiye binen 2 yolcu kısa bir mesafeye gitmek istedi. Taksi sürücüsü kısa mesafeye gitmemek için yolcuları taksiye almadı. Bunun üzerine taksiciyle yolcular arasında kavga çıktı. Taksicileri tanıyan mahalle sakinleri de kavgaya karıştı. 2 yolcu kaçarak sokaktaki bir tamirhaneye sığındı.

ZIHLI ARAÇ GETİRİLDİ
İhbar üzerine olay yerine polis ekipleri geldi. Ekipler yetersiz kalınca kavganın olduğu yere 1 zıhlı araç da getirildi. Tamirhaneye sığınan 2 kişi, zıhlı araca bindirilirken ortalık yeniden karıştı. Mahalleliler önce yolculara daha sonra yolcuları götürmeye çalışan polislere saldırdı.

POLİSLER ARADA KALDI
Taşlar ve sopalar ile yapılan saldırıda zıhlı araç caddeden çıktı, ancak polisler yaklaşık 50 kişi olan grubun arasında kaldı. Tamirhane önündeki polisler, grubu gaz sıkarak dağıtmaya çalıştı. Bunun üzerine yaşanan gerginlik daha çok arttı. Kalabalık ellerine geçen her şeyi polislere fırlattılar. Zıhlı aracın tekrar caddeye dönmesiyle kalabalık dağıldı. Olaylar sonrası gözaltına alınan olmadı. Öte yandan kavga anında yolcuların sığındığı iş yerine ait kamyonetin camları da kırıldı.
EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
;
ARKADAŞINA GÖNDER
Kurtarmaya gelen polislere taşlı sopalı saldırı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına " ; " koyunuz
BİZE ULAŞIN