Anketlere inanmayın

Giriş Tarihi: 10.1.2013

Ak Parti Antalya İl Başkanı Mustafa Köse, Kumluca İlçe İstişare Toplantısı'nda partililerine, "Ak Parti hizmet partisidir. Siz uydurma anketlere bakmayın" dedi

AK Parti İl Başkanı Mustafa Köse, Ak Parti'nin hizmet partisi, diğerlerinin ise ideoloji partisi olduğunu, bunu da vatandaşların çok iyi bildiğini söyledi. AK Parti Kumluca İlçe İstişare Toplantısı, İl Başkanı Mustafa Köse'nin başkanlığında gerçekleştirildi. Toplantıda konuşan Köse, 10 yıldır iktidar olan AK Parti'nin her geçen gün güçlendiğini, vatandaşın teveccühünü kazandığını söyledi. Tüm Türkiye'de olduğu gibi Antalya'da da AK Parti'nin her geçen gün oylarının arttırdığını kaydeden Köse, ancak buna inanmak istemeyen özellikle CHP'nin çeşitli iddialarla vatandaşları kandırmaya çalıştığını iddia etti.

ANKETLERE İNANMAYIN
"Siz uydurma anketlere bakmayın" diyen Köse, "Biz de anket yapıyoruz, bugün Antalya'da oy oranımız son seçimlerde aldığımız orandan 5 puan daha yüksek. Ama muhalefet bunu kabul etmiyor, kendine göre anketler açıklayarak kendilerini önde göstermeye çalışıyorlar. Ancak şunu hiç unutmasınlar ki, AK Parti hizmet partisi, diğerleri ise ideoloji partisidir. Halkımız da bunu çok iyi biliyor" dedi.

BÜYÜKŞEHİR'E ELEŞTİRİ

Köse, "Bizim genel başkanımız, yerel yönetimlerde belediye yönetiminde çığır açmış bir liderdir. Antalya Büyükşehir Belediyesi'nde yönetim CHP zihniyeti olduğu günden bu yana hizmetlerle değil, skandallar, hizmet üretememeleri konuşulmaktadır. Ama biz bu konuda üzerimize düşen görevi en iyi şekilde yapmalıyız. Kendimiz doğru anlatarak, yerel ve genel yönetimde doğru bilgiler vermeliyiz" diye konuştu.

5 YILDA ÖNEMLİ HİZMET YAPTIK
Kumluca Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya da son 5 yıl içinde ilçede birçok önemli hizmete imza atıldığını, bunda en büyük payın istikrarlı bir parti ve halka hizmet sevdası olan bir yönetim anlayışının olduğunu söyledi. Çetinkaya, geriye dönüp baktıklarında verdikleri sözlerin birçoğunun gerçekleştiğini, bunu da en iyi şekilde ilçede yaşayan insanların gözlemlediklerini belirtti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Anketlere inanmayın
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN