Yörüklerin onur konuğu Başkan Hakan Tütüncü

Giriş Tarihi: 19.1.2013

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü Antalya Yörükler Derneği'nin 2013 yılı istişare toplantısında destek sözü verdi

Yörük kültürünün yaşatılması ve gelecek kuşaklara aktarılması için pek çok projeye ve etkinliğe imza atan, geçtiğimiz hafta sonu da Antalya Sanayici İşadamları Derneği (ANSİAD) tarafından, Yörük göç kültürünün en önemli tanıklarından olan tarihi sarnıçların bakım ve onarımını gerçekleştirmesinden dolayı, Yılın Kültür ve Sanat Ödülüne layık görülen Başkan Hakan Tütüncü, Antalya Yörükler Derneği'nin Barış Mahallesi'nde bulunan Yörük Parkı'ndaki merkezinde düzenlediği, 2013 yılı istişare toplantısının onur konuğu oldu. Kepez Belediyesi'nin Barış Mahallesi'nde yaptığı ve Antalya Yörükler Derneği'nin kullanımına tahsis ettiği Yörük Park'taki dernek binasında gerçekleşen, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü'nün onur konuğu olduğu istişare toplantısına, Antalya Yörükler Derneği Başkanı Abdullah Duman, Yörük İlbeyi Osman Çiçekdağ, Büyükşehir Eski Belediye Başkanı Bekir Kumbul ile işadamları katıldı.

TÜTÜNCÜ DESTEK OLDU

Dernek Başkanı Duman, Yörükler Parkı'nda, 2013'ün istişare kurulu toplantısını yapmalarından dolayı çok mutlu olduklarını belirtti. Kepez Belediye Başkanı Tütüncü, Antalya Yörükler Derneği'nin bu önemli toplantısına konuk olmaktan dolayı duyduğu mutluluğu dile getirdi.

HER ZAMAN YANINIZDAYIZ
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Antalya Yörükler Derneği'nin bu önemli toplantısına konuk olmaktan dolayı duyduğu mutluluğu dile getirerek, "Ben bu mekanın bütün Yörüklere, hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum. Yörükler derneğinin her zaman yanı başında olduk, bundan sonrada olmaya devam edeceğiz" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Yörüklerin onur konuğu Başkan Hakan Tütüncü
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN