Başkan öğrencilerle birlikte fidan dikti

SDÜ Eğirdir Meslek Yüksek Okulu Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı 2'nci sınıf öğrencileri yeşil bir çevre için ağaç dikti

Giriş Tarihi: 11.4.2013
Süleyman Demirel Üniversitesi'ne (SDÜ) bağlı Eğirdir Meslek Yüksek Okulu Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı 2. sınıf öğrencileri sosyal sorumluluk projesi kapsamında fidan dikimi gerçekleştirdi. Öğrencilerin Sosyal Sorumluluk Projesine Eğirdir Belediye Başkanı Osman Nuri Özmeral de katılarak destek verdi.

ÇİÇEKLİ TEŞEKKÜR
Eğirdir-Konya karayolundaki Köprübaşı- Kemerköprü arasındaki orta refüjüne ağaç diken öğrenciler, kendilerine destek olan Başkan Özmeral'a çiçek vererek teşekkür etti.

Osman Çetİn
MHP Antalya İl Başkanı

Hızlı habercilik
Antalya halkını bilgilendirmek adına sürdürdüğü çalışmalar ile haberi en hızlı şekilde ulaştırma gayretini takdir ettiğim Sabah Akdeniz'in 10'uncu yılını kutlar, bundan sonraki yayın hayatında başarılar dilerim.

ÇALIŞMA BOŞA GİTMEZ
Belediye Başkanı Osman Nuri Özmeral, sosyal sorumluluk konularında Eğirdir Meslek Yüksek Okulu öğrencilerine her zaman destek olduklarını belirterek, "Yapılan projelerden yeter ki insanımız faydalansın. Hiçbir çalışma boşa gitmez" dedi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Başkan öğrencilerle birlikte fidan dikti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN