Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Adaylar 2 oldu

Medical Park Antalyaspor'da Necati Yılmaz'dan sonra yine inşaat sektöründe tanınan bir isim olan Deniz Karataş'ın adaylığı da gündeme geldi. Karataş'ın destek bulması halinde genel kurul öncesi adaylığını açıklaması bekleniyor

Giriş Tarihi: 9.6.2013
Medical Park Antalyaspor'da, 14 Haziran'da yapılacak genel kurul öncesinde aday sayısı 2'ye çıktı. Müteahhit işadamı Necati Yılmaz'dan sonra, yine inşaat sektöründen bir isim olan Deniz Karataş da adaylık için harekete geçti. Türkiye Tüm İnşaat Müteahhitleri Federasyonu Genel Başkan Yardımcısı ve Antalya İnşaat Müteahhitleri Derneği Başkanı olan Deniz Karataş, yönetim ekibi oluşturmak için çevresinin nabzını yoklayarak çalışmalara başladı.

OFİSTE TOPLANTI

Karataş, ofisinde yaptığı toplantıda işadamları ile bir araya geldi ve düşüncesini aktardı. Bu toplantıda, "Son 5 yılda başarılı yönetilmiş bir kulübü teslim alacağız. Kulübün şu andaki mevcut durumunu korumak bile önemli başarı olacaktır. Ama elbetteki bizim hedefimiz daha ileriye götürmek olmalıdır" diyerek kendisiyle yola çıkmak isteyenlerin de düşüncelerini da dinlediği öğrenildi. Karataş, kendisine verilecek desteği yeterli bulması halinde hafta içinde adaylığını açıklayacak.

ÇALIŞIYOR
Hafta başından bu yana başkan adaylığı konusunda kulislerde en çok ismi geçen Necati Yılmaz da çalışmalarını sürdürüyor. Turizmcilerin ağırlıkta olduğu bir yönetim amaçlayan Yılmaz, bunu başarması halinde Çarşamba günü adaylığını resmen açıklayacak. Yılmaz'ın listesinde mevcut yönetimden isimler olacak. Yılmaz'ın listesinde yer alacak isimler arasında Emin Altıner, Nurettin Ünal, Erdal Tontu, Bora Terzioğlu, Salih Peker ve Ahmet Bektaş'ın da yer alacağı öne sürülüyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Adaylar 2 oldu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN