Kent Konseyi'nde gündem EXPO

Giriş Tarihi: 30.7.2013

EXPO 2016 Antalya Ajansı Yönetimi, Antalya Kent Konseyi'nde sunum gerçekleştirdi

EXPO 2016 Antalya Ajansı Yönetimi, Antalya Kent Konseyi'nde sunum gerçekleştirerek, uluslararası sergiyle ilgili merak edilen konular hakkında açıklamalarda bulundu. Ajans daha önce Kent Konseyi'nde iki sunum gerçekleştirmiş ancak Konsey'den bu sunumlardan tatmin olunmadığı yönünde eleştiri gelmişti.

SÜREÇLE İLGİLİ SUNUM

Kent Konseyi'nin düzenlediği son toplantıya ajans yöneticileri ve alana hazırlanan proje ile ilgili müşavirlik hizmeti veren Artı Koba Şirketler Grubu yöneticileri katıldı. Konsey üyelerinin soruları öncesinde, ajansın Genel Sekreter Yardımcısı Ufuk Bodur, uluslararası sergiye hazırlık kapsamında bugüne kadar yapılan çalışmalar ve süreçle ilgili sunum yaptı.

300 GÜNÜ ANLATTI
Müşavirlik firması yöneticisi Mehmet Şenol da 300 gün içerisinde hazırlanıp sergi alanına uygulanacak olan master planın içeriğinden bahsetti. Antalya'nın şimdiye kadar çok sayıda proje yürüttükleri ve özelliklerini iyi bildikleri bir kent olduğunun altını çizen Şenol, proje çalışmalarının alanda devam etmekte olan Aksu ve Tehnelli Çayı Islah Projesi'yle paralel gideceğini söyledi. Genel Sekreter Selami Gülay da, EXPO 2016'nın Antalya için önemi üzerinde durarak herkesi bu konuda işbirliğine davet etti. Kent Konseyi Başkanı Semanur Kurt ise, uluslararası sergi ile ilgili aldıkları kapsamlı bilgiden duyduğu memnuniyeti ifade etti. Kurt, EXPO 2016 sürecinin başarıyla tamamlanabilmesi için her türlü katkıya hazır olduklarını söyledi ve bilgilendirmenin devam etmesini istedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kent Konseyi'nde gündem EXPO
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN