Yörüklerden Tütüncü'ye plaket

Giriş Tarihi: 24.8.2013
Antalya Yörük Türkmen Derneği, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü'ye nezaket ziyaretinde bulundu. Dernek üyelerini ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Tütüncü, Antalya Yörük Türkmen Derneği'nin, Yörük kültürünün yaşatılması ve gelecek nesle aktarılmasına yönelik başarılı çalışmalar yaptığını söyledi. Tütüncü, derneğin, mahallelerde organize ettiği, birliğin ve kardeşliğin pekişmesine vesile olan "Yörük Şenliği" projesini de takdirle karşıladığını belirtti.

YÖRÜK ŞENLİKLERİ SÜRECEK

Antalya Yörük Türkmen Derneği Başkanı Kemal Tunç da gerçekleştirdikleri etkinliklere verdiği desteklerden dolayı Başkan Tütüncü'ye teşekkür etti. Antalya Yörük Türkmen Derneği İl Beyi Ekrem Ateş de derneğin üye sayısının 20 bine çıktığını, mahallelerde düzenledikleri Yörük Şenliğini de devam ettireceklerini anlattı.

KÜLTÜRE DESTEK VERDİ

Ateş, derneğin sosyal-kültürel çalışmalarına sağladığı katkılarından dolayı Başkan Tütüncü'ye teşekkür plaketi verdi. Ziyarette, dernek yönetimde yer alan Mehmet Akif Ersoy Mahalle Muhtarı Hasan Yörükoğlu ile Yükseliş Mahalle Muhtarı Memduh Aydıncan da hazır bulundu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Yörüklerden Tütüncü'ye plaket
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN